12+
25 июля
...
прогноз на 5 дней
25 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Золоту маску отримали арлекінівці

03.06.2011 12:40
3425
0
Автор

«На сей час надо смотреть из потом»Творча діяльність  зразкової театральної студії «Арлекін» була відмічена найвищою нагородою, на міжнародному фестивалі, який проходив у Миколаєві, їх талант відмітили вперше. Одну на всіх золоту маску цієї весни отримали  вихованці і керівники зразкової дитячої театральної студії "Арлекін".
 Про рівень підготовки вихованців свідчить той факт, що їх без «На сей час надо смотреть из потом»екзаменів приймають у вищий навчальний заклад Луганська. Звісно, заслуга в цьому керівників театральної студії Ірини Кабанової та Надії Бражникової. В останні весняні дні вони підводять підсумки сезону. Ці грамоти, дипломи та коштовні подарунки говорять про те, що весна для них була насиченою.
Найбільш арлекінівці пишаються своїм трофеєм, що привезли з міжнародного фестивалю, який проходив у  Миколаєві – це золота маска. Кажуть, що про перемогу навіть і не мріяли,  розраховували отримати максимум срібло.  Високопоставлене журі, яке складалося із вчителів вищих навчальних закладів Луганська, Миколаєва, Києва, Москви, Польщі оцінювало режисерську та акторську роботу.
«На сей час надо смотреть из потом»На суд журі вони представили виставу «На сейчас надо смотреть из потом». Дівочий «На сей час надо смотреть из потом»колектив спробував зіграти у доросле життя. П`єса розповідає про двох жінок, які приймали у молодому віці доленосні рішення. І тільки через багато років їм випадає можливість виправити свої помилки. В решті решт все закінчується хепі-ендом.
Крапку на досягненнях керівники театральної студії «Арлекін» ставити не збираються. Влітку на них чекає поїздка в Євпаторію. Нажаль спонсорувати цей захід крім батьків нікому. Символічною є і назва конкурсу «На сейчас надо смотреть из потом», мабуть досягнення лисичанських митців по заслугах також будуть оцінені потім.
О. Коновала  ТРК «Акцент»
фото:С.Куренкова

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте"Лисичанск Инфо" в разделе "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке ."Акцент"

 

 

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+