12+
25 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Золоту маску отримали арлекінівці

03.06.2011, 12:40
3521
0
Автор

«На сей час надо смотреть из потом»Творча діяльність  зразкової театральної студії «Арлекін» була відмічена найвищою нагородою, на міжнародному фестивалі, який проходив у Миколаєві, їх талант відмітили вперше. Одну на всіх золоту маску цієї весни отримали  вихованці і керівники зразкової дитячої театральної студії "Арлекін".
 Про рівень підготовки вихованців свідчить той факт, що їх без «На сей час надо смотреть из потом»екзаменів приймають у вищий навчальний заклад Луганська. Звісно, заслуга в цьому керівників театральної студії Ірини Кабанової та Надії Бражникової. В останні весняні дні вони підводять підсумки сезону. Ці грамоти, дипломи та коштовні подарунки говорять про те, що весна для них була насиченою.
Найбільш арлекінівці пишаються своїм трофеєм, що привезли з міжнародного фестивалю, який проходив у  Миколаєві – це золота маска. Кажуть, що про перемогу навіть і не мріяли,  розраховували отримати максимум срібло.  Високопоставлене журі, яке складалося із вчителів вищих навчальних закладів Луганська, Миколаєва, Києва, Москви, Польщі оцінювало режисерську та акторську роботу.
«На сей час надо смотреть из потом»На суд журі вони представили виставу «На сейчас надо смотреть из потом». Дівочий «На сей час надо смотреть из потом»колектив спробував зіграти у доросле життя. П`єса розповідає про двох жінок, які приймали у молодому віці доленосні рішення. І тільки через багато років їм випадає можливість виправити свої помилки. В решті решт все закінчується хепі-ендом.
Крапку на досягненнях керівники театральної студії «Арлекін» ставити не збираються. Влітку на них чекає поїздка в Євпаторію. Нажаль спонсорувати цей захід крім батьків нікому. Символічною є і назва конкурсу «На сейчас надо смотреть из потом», мабуть досягнення лисичанських митців по заслугах також будуть оцінені потім.
О. Коновала  ТРК «Акцент»
фото:С.Куренкова

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте"Лисичанск Инфо" в разделе "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке ."Акцент"

 

 

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+