12+
27 февраля
...
прогноз на 5 дней
3 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

У Лисичанську планують встановити устаткування для очищення води

09.06.2011 19:20
3896
0
Автор

У Лисичанську планують встановити устаткування для очищення води

У Лисичанську планують встановити устаткування для очищення водиЯкість води в Лисичанську залишає бажати кращого. Відомо, що воно не відповідає нормативним. У рамках державної програми в місті планується встановити устаткування для доочистки води у восьми школах.

За словами Михайла Андрєєва, начальника УЖКХ Лисичанської міськради, це устаткування дозволить отримувати чисту воду. Притому не лише школярі зможуть нею користуватися. Жителі Лисичанська зможуть купувати цю воду при школах.

ДОВІДКА: В держбюджеті відповідного року передбачені витрати на програму "Питна вода України" на 2011-2020 рр у розмірі 3 млрд. грн. Метою використання бюджетних коштів є виконання заходів, передбачених Загальнодержавною програмою "Питна вода України" на 2006-2020 роки в частині забезпечення населення країни якісною питною водою нормативної якості.

Засоби прямуватимуть: на будівництво і реконструкцію централізованих систем водопостачання і водовідведення для поліпшення якості питної води і впровадження енергозбережних технологій, впровадження локальних і колективних установок доочистки води для питних потреб в регіонах з кризовою екологічною ситуацією.

Також для водопостачання дошкільних, шкільних і лікувальних установ, у тому числі в сільських населених пунктах, і облаштування пунктів розлива питної води з доставкою її спеціальним автотранспортом.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+