12+
04 марта
...
доллар евро рубль РФ

Лисичанськ займає 4 місце по багатирському багатоборству серед молоді

13.06.2011 19:00
3486
0
Автор

Лисичанськ займає 4 місце по багатирському багатоборству серед молоді

Уперше в Луганській області пройшов турнір по багатирському багатоборству серед молоді. За звання найсильніших змагалися спортсмени з Донецької і Луганської областей. Помірятися силою приїхали двадцять молодих "вітязів" з Рубіжного, Лисичанська, Макіївки і Маріуполя.

На відкритті турніру Олександр Дубовой, президент Федерації багатирського багатоборства в Луганській області, виразив надію, що ці змагання стануть традиційними. Серед тренерів була і найсильніша людина Донбасу - Микола Мельников, двократний чемпіон світу по багатирському багатоборству.

"Щоб домагатися результатів, - відмітив він, - потрібно тренуватися три-чотыри рази на тиждень". Події ж розвивалися так. Вже на першому конкурсі макіївські спортсмени показують кращий результат. У наступному конкурсі - "залізна колода" - лідерство перехоплюють рубіжанські спортсмени.

Поступово визначаються фаворити турніру. Віктор Урбан, головний суддя змагань, дає прогноз. Він вважає, що два міста є головними фаворитами - це Макіївка і Рубіжне ". І ось останній конкурс. Спортсмени тягнуть чотирьохтонну "Газель".

На частки секунди макіївські "багатирі" випереджають своїх суперників. Отже, "золото" турніру отримують вихованці найсильнішого багатиря Донбасу. З невеликим відставанням "срібло" і "бронза" дістається Рубіжанським спортсменам. Четверте місце займає Лисичанськ, п\'яте - Маріуполь.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+