12+
08 марта
...
прогноз на 5 дней
3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

У Лисичанських лікарнях буде менше ліжок

08.06.2011 18:00
3601
0
Автор

У Лисичанських лікарнях буде менше ліжок

У Лисичанських лікарнях буде менше ліжок

В Україні фінансування лікарень здійснюється не по потребах, а по койко-місцях. Розроблені нормативи таких місць на кількість жителів міста і лікувальні установи повинні їх враховувати у своїй роботі. У Лисичанську кількість "койко-місць" перевищувала нормативні, тому нині проводиться їх скорочення.

За словами Володимира Валуйського, головного лікаря Міської дитячої лікарні (дитяче лікарняне містечко), на початок 2011 року в установі було 185 ліжок в 7 відділеннях, на даний момент їх кількість скоротили до 165. У бюджеті Лисичанська немає коштів на утримання додаткових місць. У ДЛМ планується об\'єднання на одному поверсі двох відділень - хірургічного і ЛОР. Для цих цілей в крилі хірургічного відділення робиться ремонт.

Багато проблем дитячої лікарні в Лисичанську вирішилися, якби там був організований регіональний центр. Адже лікуються в ДЛМ не лише лисичані, але і діти, що проживають в Попаснянському районі, Первомайську і інших.

Їх лікування повинні оплачувати бюджети відповідних міст. Але зміна статусу лікувальної установи вимагає великої підготовчої роботи. Начальник управління охорони здоров\'я Луганської області на колегії в Лисичанську призвав керівників міст і районів підтримати фінансово ДЛМ, щоб не втратити одну з самих кращих лікувальних установ області.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+