12+
05 марта
...
прогноз на 5 дней
5 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Кабмін виділив "Лисичанськвугіллю" 85 мільйонів доларів на модернізацію

15.06.2011 04:00
3716
0
Автор

Кабмін виділив "Лисичанськвугіллю" 85 мільйонів доларів на модернізацію

Кабмін виділив "Лисичанськвугіллю" 85 мільйонів доларів на модернізацію Кабінет Міністрів надав вуглевидобувній компанії "Лисичанськвугілля" державні гарантії у розмірі 85 мільйонів доларів для модернізації шахти ім. Д. Ф. Мельникова. Основним забезпеченням виконання зобов\'язань "Лисичанськвугілля" є запорука гірничошахтного устаткування, яке буде придбано за рахунок запозичення, та додатковим забезпеченням - майнові права на отримання грошових коштів від реалізації вугільної продукції не менше 100% об\'єму держгарантії, що надається. Розмір плати за надання держгарантій складає 0,055% річних непогашеної суми запозичення. Державні гарантії надаються на термін виконання зобов\'язань по запозиченнях. Ці запозичення розраховані з метою реалізації пілотного проекту технічного переоснащення і модернізації шахти.Кабінет Міністрів надав вуглевидобувній компанії "Лисичанськвугілля" державні гарантії у розмірі 85 мільйонів доларів для модернізації шахти ім. Д. Ф. Мельникова.

Основним забезпеченням виконання зобов\'язань "Лисичанськвугілля" є запорука гірничошахтного устаткування, яке буде придбано за рахунок запозичення, та додатковим забезпеченням - майнові права на отримання грошових коштів від реалізації вугільної продукції не менше 100% об\'єму держгарантії, що надається.

Розмір плати за надання держгарантій складає 0,055% річних непогашеної суми запозичення. Державні гарантії надаються на термін виконання зобов\'язань по запозиченнях. Ці запозичення розраховані з метою реалізації пілотного проекту технічного переоснащення і модернізації шахти.

Інформує сайт "Новини Донбасу"

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+