12+
23 марта
...
прогноз на 5 дней
11 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Опіки у дітей.

24.06.2011, 18:25
3819
0
Автор

 

Опіки у дітей.Опіки у дітей.
Один з різновидів травм – це опіки різного ступеню важкості. Летальні випадки від них займають друге місце після автоаварій. Особливо часто жертвами опіків стають діти. Найчастіше такі випадки трапляються восени та весною - під час початку та закінчення опалювального періоду.
Усім дорослим треба запам’ятати головне - чим скоріше дитина з опіковими травмами опиниться у лікарні, тим більше в неї шансів на швидше одужання, а у деяких випадках - на виживання.
        І дуже важливо вчасно та правильно надати постраждалому першу невідкладну допомогу: на 10-15 хвилин охолодіть уражені ділянки холодною водою, льодом, снігом, а потім закрийте їх сухою антисептичною пов’язкою.  Це треба зробити, щоб зупинити подальшу дію температури, а суб’єктивно – зменшити відчуття болю. Також можна дати дитині знеболювальне. При великих опіках будь-якого ступеню необхідна госпіталізація. Якщо площа опікової поверхні велика настільки, що не представляється можливим покрити її стерильними пов’язками, оберніть потерпілого чистим простирадлом і укутайте ковдрою. Увага! До втручання лікаря не відкривайте і не проколюйте пухирі!
        Шановні батьки! Разом з дітьми обговоріть різні обставини, які приховують загрозу, розкажіть вашій дитині, як можна уникнути небезпечних ситуацій, навчіть її аналізувати, до чого можуть привести дитячі пустощі.
 Н. Бірючкова
 С.Куренков

ТРК "Акцент"

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+