12+
25 февраля
...
прогноз на 5 дней
-2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Опіки у дітей.

24.06.2011 18:25
3662
0
Автор

 

Опіки у дітей.Опіки у дітей.
Один з різновидів травм – це опіки різного ступеню важкості. Летальні випадки від них займають друге місце після автоаварій. Особливо часто жертвами опіків стають діти. Найчастіше такі випадки трапляються восени та весною - під час початку та закінчення опалювального періоду.
Усім дорослим треба запам’ятати головне - чим скоріше дитина з опіковими травмами опиниться у лікарні, тим більше в неї шансів на швидше одужання, а у деяких випадках - на виживання.
        І дуже важливо вчасно та правильно надати постраждалому першу невідкладну допомогу: на 10-15 хвилин охолодіть уражені ділянки холодною водою, льодом, снігом, а потім закрийте їх сухою антисептичною пов’язкою.  Це треба зробити, щоб зупинити подальшу дію температури, а суб’єктивно – зменшити відчуття болю. Також можна дати дитині знеболювальне. При великих опіках будь-якого ступеню необхідна госпіталізація. Якщо площа опікової поверхні велика настільки, що не представляється можливим покрити її стерильними пов’язками, оберніть потерпілого чистим простирадлом і укутайте ковдрою. Увага! До втручання лікаря не відкривайте і не проколюйте пухирі!
        Шановні батьки! Разом з дітьми обговоріть різні обставини, які приховують загрозу, розкажіть вашій дитині, як можна уникнути небезпечних ситуацій, навчіть її аналізувати, до чого можуть привести дитячі пустощі.
 Н. Бірючкова
 С.Куренков

ТРК "Акцент"

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+