12+
28 марта
...
прогноз на 5 дней
15 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Зразкова дитяча театральна студія «Арлекін».

24.06.2011, 18:42
3862
0
Автор

Зразкова дитяча театральна студія «Арлекін».
  Особлива атмосфера панує в країні дитячої фантазії «Арлекін». Тут кожна дитина може бути сама собою, від неї не вимагають рівної поведінки, як під час шкільних уроків. А зовсім навпаки. Хлопчики та дівчатка можуть не стримувати свою творчу дитячу уяву, а скільки завгодно проявляти свої таланти.
   Лисичанська зразкова дитяча театральна студія поєднала в собі два дитячих театри: «Арлекін», де навчають юних акторів театральному мистецтву, та «Лімпопо», у складі якого діти беруть участь у спектаклях, їздять на гастролі.
  А починалося все у далекому 1995 році, коли Ірина Кабанова, режисер театру, зібрала навколо себе перших ластівочок, бажаючих стати справжніми акторами, і грати, як у кіно чи театрі. Перший, другий, третій, четвертий - кожний наступний спектакль здавався їм кращим за попередній. З роками театр розширювався, приймав до своїх привітних лав все більше і більше дітвори, втілювалися нові творчі задуми. ТодіЗразкова дитяча театральна студія «Арлекін». ніхто не думав, що з маленького театрального кружка «Арлекін» переросте у зразкову театральну студію, стане учасником обласних, Всеукраїнських, Міжнародних фестивалів. Що Надія Бражникова (теперішній керівник дитячого театру) стане справжньою його Берегинею, яка буде надихати та підтримувати всіх учасників. А випускники театральної майстерні продовжуватимуть свій творчий шлях, і отримані навички та знання з легкістю використовуватимуть у своєму подальшому житті.
   Концерти, виступи на малих та великих сценах для них це хоч і звична, але завжди відповідальна справа. Проте, навіть їх репетиції особливі і цікаві пересічному глядачу, хай і не завзятому театралу. Та й спостерігати за роботою режисерів – корисна для всіх батьків річ. Дитячі примхи і пустощі сприймаються з посмішкою та добротою, а не з докором – це ж бо справжні актори, хоч і маленькі.
    Поруч з дітьми незвичайні жінки – керівник театру Надія Бражникова та режисер Ірина Кабанова, які працювати можуть тільки на результат і вкладати у дітей тільки найкраще - все, що знають самі.
  Постановка спектаклю – процес складний. Численні репетиції перед тим, як показати глядачам готову для споживання театральну страву, займають багато часу. Юні актори повинні продемонструвати весь свій талант, щоб посмішка, а іноді здивування та, навіть, приголомшення від дійства на сцені, яскраво читалися на обличчі глядачів. Це, скажу вам, не вареники ліпити. Тому і не кожний хлопчик чи дівчинка може стати членом великої театральної родини. «Арлекін» не просто дитячий театр. Подібних в Луганській області немає. Це справжня театральна школа, потрапити до якої можна тільки через вступні іспити.   
  Зразкова дитяча театральна студія «Арлекін».Юних театралів з Лисичанська знають по всій Україні. У яких конкурсах та фестивалях вони б не брали участь, перемога завжди за ними. Перед їх талантом не встоїть ніхто. І суддівська колегія завжди ставить «Арлекіну» найвищі бали. 
  Численні досягнення Лисичанської дитячої зразкової театральної студії - показник майстерності усього великого творчого колективу. А Золота маска – найвища відзнака, яку зовсім нещодавно вони привезли з фестивалю «Південні маски», що проходив у Миколайові, - це оцінка провідних в області кіно і театру митців. 
  За 15 років з моменту створення дитячої театральної студії «Арлекін» в ній пройшло навчання біля 500 дітей. БулоЗразкова дитяча театральна студія «Арлекін». поставлено 25 п\'єс. Сценічна діяльність «Арлекіну» базується на єдності колективної взаємодії, підлеглості загальному задуму – з одного боку, і максимальному творчому прояві кожного виконавця – з іншого. Завдання викладача – виявляти і розвивати творчі та акторські здібності дитини – вміння взаємодіяти з партнером, створювати образ героя, працювати над роллю. Та насамперед, зазначають Надія Бражникова та Ірина Кабанова, в колективі треба створити необхідну творчу атмосферу, де взаєморозуміння, довіра, пошана один до одного відіграватимуть чи не найголовнішу роль у досягненні успіху.  
  В країні «Арлекін» цінують життя, час та події. І нехай їх буденність, як ярмаркову карусель, буде розфарбовано у різні яскраві кольори!  Нехай невпинний час для арлекінівців буде йти розмірено вперед і тільки вперед, щохвилини приносячи радість всім, для кого юні театрали грають свої ролі на сцені. А найголовнішою подякою для них буде вдячність глядачів, бо заради цього й існує зразкова дитяча театральна студія «Арлекін».
 Ніна Бірючкова
C.Куренков
Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте"Лисичанск Инфо" в разделе "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке . "Акцент"

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+