12+
16 июня
...
прогноз на 5 дней
26 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Мер Лисичанська Сергій Дунаєв зустрівся з мешканцями південної частини міста.

25.06.2011 23:40
3955
0
Автор

Мер Лисичанська Сергій Дунаєв зустрівся з мешканцями південної частини міста.Мер Лисичанська Сергій Дунаєв зустрівся з мешканцями південної частини міста.
    24 червня в школі №12, що у південній частині Лисичанська, відбулася зустріч мера міста Сергія Дунаєва з мешканцями району заводу ГТВ. Міський голова привітав всіх присутніх з Днем молоді і Днем Конституції, та запросив до відкритого конструктивного діалогу, наголосивши при цьому, що місцеві органи самоврядування у нелегких умовах, в яких зараз знаходиться місто, роблять все можливе для того, щоб подолати численні існуючі проблеми.
    Загалом зустріч з мешканцями південної частини міста проходила непросто. НаМер Лисичанська Сергій Дунаєв зустрівся з мешканцями південної частини міста. зустріч прийшли представники політичних та громадських організацій міста, які не давали спілкуватися мешканцям району заводу ГТВ з міським головою у спокійній обстановці.
    Деякі з присутніх в залі нехтуючи нормами поведінки голосно викрикували своє невдоволення. Безкультур’я та неповага взяли верх над здоровим глуздом. І це не залишило байдужими частину городян, які прийшли, щоб звернутися до мера за допомогою. Обурені люди вимагали від представників політичних та громадських організацій не перетворювати зустріч на політичний ринг, а дати змогу спілкуватися з мером у спокійній атмосфері.
     Мер Лисичанська Сергій Дунаєв зустрівся з мешканцями південної частини міста.Не обійшлося і без приємних моментів. Сергій Володимирович отримав подяку за відкриття дитсадка «Теремок» від батьків малечі, яка має змогу відвідувати садочок, а також від мешканців Привілля.

 Ніна Бірючкова
C.Куренков
Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте"Лисичанск Инфо" в разделе "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке

1 часть встречи.

2 часть встречи


Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+