12+
08 июня
...
прогноз на 5 дней
15 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Мер Лисичанська Сергій Дунаєв зустрівся з мешканцями південної частини міста.

25.06.2011, 23:40
4070
0
Автор

Мер Лисичанська Сергій Дунаєв зустрівся з мешканцями південної частини міста.Мер Лисичанська Сергій Дунаєв зустрівся з мешканцями південної частини міста.
    24 червня в школі №12, що у південній частині Лисичанська, відбулася зустріч мера міста Сергія Дунаєва з мешканцями району заводу ГТВ. Міський голова привітав всіх присутніх з Днем молоді і Днем Конституції, та запросив до відкритого конструктивного діалогу, наголосивши при цьому, що місцеві органи самоврядування у нелегких умовах, в яких зараз знаходиться місто, роблять все можливе для того, щоб подолати численні існуючі проблеми.
    Загалом зустріч з мешканцями південної частини міста проходила непросто. НаМер Лисичанська Сергій Дунаєв зустрівся з мешканцями південної частини міста. зустріч прийшли представники політичних та громадських організацій міста, які не давали спілкуватися мешканцям району заводу ГТВ з міським головою у спокійній обстановці.
    Деякі з присутніх в залі нехтуючи нормами поведінки голосно викрикували своє невдоволення. Безкультур’я та неповага взяли верх над здоровим глуздом. І це не залишило байдужими частину городян, які прийшли, щоб звернутися до мера за допомогою. Обурені люди вимагали від представників політичних та громадських організацій не перетворювати зустріч на політичний ринг, а дати змогу спілкуватися з мером у спокійній атмосфері.
     Мер Лисичанська Сергій Дунаєв зустрівся з мешканцями південної частини міста.Не обійшлося і без приємних моментів. Сергій Володимирович отримав подяку за відкриття дитсадка «Теремок» від батьків малечі, яка має змогу відвідувати садочок, а також від мешканців Привілля.

 Ніна Бірючкова
C.Куренков
Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте"Лисичанск Инфо" в разделе "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке

1 часть встречи.

2 часть встречи


Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+