12+
22 сентября
...
прогноз на 5 дней
17 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

З 1 липня набуває чинності Закон України «Про засади запобігання та протидії корупції»

29.06.2011, 20:16
3821
0
Автор

З 1 липня набуває чинності Закон України «Про засади запобігання та протидії корупції»З 1 липня набуває чинності Закон України «Про засади запобігання та протидії корупції» 7 квітня 2011 Верховна Рада Україна прийняла Закон України «Про засади запобігання та протидії корупції». Закон складається з 8-ми розділів і вступає в силу з 1 липня 2011 року, крім статей 11 і 12, які вступають в дію з 1 січня 2012 року.
   У даному законі дана точна термінологія поняттю корупція. Корупція - використання особою, наданих йому службових повноважень та пов\'язаних з цим можливостей з метою одержання неправомірної вигоди або прийняття обіцянки / пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб, або відповідно обіцянка / пропозиція або надання неправомірної вигоди особі, або на її вимогу іншим фізичним чи юридичним особам з метою схилити цю особу до протиправного використання наданих їй службових повноважень та пов\'язаних з цим можливостей.

Закон визначає конкретних суб\'єктів відповідальності за корупційні правопорушення: посадові особи органів державної влади та місцевого самоврядування; особи, які не є держслужбовцями, але одержують зарплату з держбюджету, або мають публічні послуги як аудит, оцінка, посередництво і так далі, а також офіційні представники інших держав та міжнародних організацій; особи, що займають відповідальні посади в юридичних особах, що фінансуються з державного або місцевого бюджету; ті, хто дає хабарі представникам перших двох категорій.
  У прийнятому законі вводяться: стаття 11. Спеціальна перевірка щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов\'язаних з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування. Передбачається обов\'язкова перевірка спеціальними органами представлених чиновником біографічних даних і даних про його майні. До проведення спеціальної перевірки залучаються спеціально уповноважені суб\'єкти у сфері протидії корупції, а в разі потреби - інші центральні органи виконавчої влади.
Стаття 12. Фінансовий контроль. Крім декларації про доходи, законопроект вимагає від чиновника подавати декларацію про витрати.
Вводиться Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційне правопорушення.

Відділ з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи Лисичанської міської ради

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+