12+
26 февраля
...
прогноз на 5 дней
4 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

ДОТ «Привілля» нещодавно розпочав літній оздоровчий сезон.

30.06.2011 17:24
3577
0
Автор

ДОТ «Привілля» нещодавно розпочав літній оздоровчий сезон.ДОТ «Привілля» нещодавно розпочав літній оздоровчий сезон.
25 червня відбулося урочисте відкриття дитячого оздоровчого табору «Привілля», який належить ВАТ «Лисичанськвугілля». З кожним роком вуглевидобувному підприємству стає все важче організовувати літній дитячий відпочинок. Але поставлену задачу з оздоровлення дітлахів «Лисичанськвугілля» виконує.
Цього року у ДОТ «Привілля» для дітей організовано лише два потоки. «Лисичанськвугілля» закупило для дітлахів спортінвентар та організувало збалансоване харчування.

Повний набір дитячої радості до послуг дітвори, що оздоровлюється у ДОТ ДОТ «Привілля» нещодавно розпочав літній оздоровчий сезон.«Привілля». Разом з вихователями та вожатими вони організовують дискотеки, різні конкурси та безліч інших цікавих розваг на свіжому повітрі. Найменших у вільну годину очікує перегляд мультфільмів.

 

ДОТ «Привілля» нещодавно розпочав літній оздоровчий сезон.У цьому році програму дитячого дозвілля у таборі «Привілля» організовано набагато цікавіше, ніж торік. Під час урочистого відкриття табору відбулася презентація хобі-центрів, у яких діти зможуть навчитися нового та цікавого.

Ніна Бірючкова, кореспондент ТРК «Акцент»
Фото: С.Куренкова

Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте
"Лисичанск Инфо" в разделе  "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке "Акцент"

 

 

 

 

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+