12+
19 сентября
...
прогноз на 5 дней
16 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Народний чоловічій ансамбль «Обрій».

30.06.2011 17:43
4297
0
Автор

Народний чоловічій ансамбль «Обрій».Народний чоловічій ансамбль «Обрій».
Народний чоловічій ансамбль «Обрій» – справжній скарб Лисичанська і Луганщини. У кожному слові, у кожній ноті їх красивих пісень відчувається величезний патріотизм та пошана до найсвятішого – до малої Батьківщини, людської долі, до вічної як світ любові. Де б вони не виступали, їх завжди зустрічають тепло, а проводжають нестихаючими оваціями. У репертуарі ансамблю твори українських та зарубіжних авторів, обробки народних пісень, сучасні естрадні пісні. Особливе місце серед них займає козацька та шахтарська тематика.

Авторами не одного десятка пісень з репертуару «Обрію» є відомі у ЛисичанськуНародний чоловічій ансамбль «Обрій». композитор і керівник ансамблю Борис Малишев та поет і соліст «Обрію» Анатолій Алєксєєнко. Вони знають один одного вже багато років. Їх міцна чоловіча дружба тримається не тільки на творчій взаємодії, а насамперед на такій людській якості, притаманній справжнім друзям, як відданість друг другу та улюбленій справі.   
 
Чоловічий вокальний ансамбль «Обрій» створено у 1998 році. На той час у колективі було усього п’ять учасників – це Борис Малишев, Володимир Бадунь, Анатолій Алєксєєнко, Сергій Соломко, Валерій Філоненко. У такому складі колектив зміг досягти величезних успіхів. І вже через п’ять років ансамблю «Обрій» було присвоєно звання «Народний».  

Народний чоловічій ансамбль «Обрій».Людей різних професій об’єднала у вокальному ансамблі любов до музики і співу. Поєднання квітучої молодості та поважної зрілості – це щось особливе. Вони дуже гармонійно виглядають разом на сцені, їх професійно підібрані голоси зачаровують неповторним співзвуччям.

Численні нагороди та досягнення народного чоловічого ансамблю «Обрій» - це їх кропітка щоденна праця і любов до музики. «Обрій» є учасником чотирьох Президентських концертів, які проходили у Луганську, Києві, Стаханові, дипломант Всеукраїнського фестивалю шахтарської пісні «Єдина доля», дипломант першого, третього та п’ятого Всеукраїнських фестивалів мистецтв «Слобожанський Спас». А 9 червня 2011 року у номінації «За особистий вклад у розвиток культури та мистецтва Луганщини» «Обрій» став переможцем обласногоНародний чоловічій ансамбль «Обрій». конкурсу «Людина року», за що був нагороджений Дипломом Луганського обласного благодійного фонду «Благовест» та медаллю Михайла Матусовського. І це далеко не весь перелік їх численних перемог.

Народний чоловічій ансамбль «Обрій».Керівник ансамблю «Обрій» Борис Малишев небагатослівний, мрійливий, стриманий чоловік. Але це дуже талановита творча людина, натхненник великого коллективу і, якщо можна так сказати, його душа. У 2010 році за сумлінну працю та високий професіоналізм Бориса Малишева нагороджено Почесною Грамотою та медаллю Кабінету Міністрів України. Завдяки його зусиллям та багаторічним старанням ансамбль, як то кажуть, відбувся. І сьогодні це великий гурт, у якому співають найталановитіші чоловіки міста. За плечима у «Обрія» величезний досвід, який корифеї ансамблю передають молодим учасникам.
Ніна Бірючкова, кореспондент ТРК «Акцент»
Фото: С.Куренкова
Видеопередачи ТРК"Акцент" теперь можно смотреть и в  интернете на сайте
"Лисичанск Инфо" в разделе  "АКЦЕНТ" или перейти по ссылке "Акцент"

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+