12+
23 марта
...
прогноз на 5 дней
14 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Про результати діяльності спостережної комісії в першому півріччі 2011 року

04.07.2011, 23:01
5184
0
Автор

Про результати діяльності спостережної комісії в першому півріччі 2011 року. У виконавчому комітеті Лисичанської міської ради створена і діє спостережна комісія. Спостережна комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, Кримінально-виконавчим кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації», «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають або відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний термін », Положення про спостережні комісії, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.04 р. № 429, із внесеними змінами до цього положення від 10.11.2010г. № 1042.

Діяльність спостережної комісії грунтується на принципах гласності, демократичності, добровільності, відкритості та прозорості.

До складу спостережної комісії входить 9 осіб (голова, секретар, заступник голови та 6 членів комісії).

Спостережна комісія здійснювала:

    
сприяння Лисичанському міському відділу кримінально-виконавчої інспекції у виправленні і ресоціалізації осіб, звільнених з місць позбавлення волі;
    
організацію виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю над їх поведінкою протягом не відбуває частини покарання;
    
допомога у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання;
    
організацію та сприяння громадського контролю над дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів осіб, звільнених від відбування покарання.

У 2011 році на облік спостережною комісією було поставлено 33 особи, умовно-достроково звільнені від відбування покарання. З 13 явившимися особами в спостережну комісію проведена бесіда, надано правову допомогу. Тучкова А.А. надана допомога у працевлаштуванні. Спільно з іншими службами та організаціями була проведена робота по сприянню в оформленні та видачі документів, необхідних для вирішення соціально-побутових питань.

Знято з обліку в 2011 році 48 осіб, умовно-достроково звільнені від відбування покарання. Всього на обліку в спостережної комісії на сьогоднішній день відбудеться 92 особи.

2011 проведено 5 засідань спостережної комісії, на яких розглядалися питання про результати індивідуально-профілактичної роботи із засудженими, дотриманні законних прав та інтересів засуджених до громадських робіт на підприємствах і в організаціях міста, захисту майнових прав.

У першому півріччі 2011 року члени спостережної комісії спільно з співробітниками кримінально виконавчою інспекцією здійснювали перевірку за місцем проживання і роботи засуджених до громадських, виправних робіт і умовно-достроково звільнених від відбування покарання. За результатами перевірок вони відзвітували на засіданнях спостережних комісій.

24 грудня 2010 членами спостережної комісії підведений підсумок роботи за 2010 рік. План роботи спостережної комісії в основному виконано з позитивними результатами.

18 січня 2011 у виконавчий комітет Лисичанської міської ради надано звіт про виконану роботу членами комісії в 2010 році. У цей же день інформація про діяльність комісії розміщена на офіційному сайті міськради.

27 січня 2011 на засіданні спостережної комісії затверджено план роботи на 2011 рік. Планом роботи спостережної комісії на поточний рік заплановано передбачити заходи, спрямовані на усунення зазначених недоліків і активізацію діяльності комісії по виконанню основних завдань, визначених законодавством України.

У 2011 році на засіданнях спостережної комісії розглядалося 3 матеріали від Лисичанського МВ УІІ про можливе застосування умовно-дострокового звільнення (ст.81 КК України) щодо осіб, засуджених до виправних робіт. Всі вони вирішені позитивно.

Секретар спостережної комісії В.А. Агафонов

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+