12+
25 сентября
...
прогноз на 5 дней
8 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Лисичанському пологовому будинку - 50!

05.07.2011 23:59
3533
0
Автор

Лисичанському пологовому будинку - 50!Лисичанському пологовому будинку - 50! З бажаними гостями, музикою і танцями, з подарунками та привітаннями, по-сімейному затишно і радісно колектив самого першого в житті кожного лісічаніна медичного закладу - міського пологового будинку - святкував свій ювілей. Жінка зазвичай потрапляє в пологовий будинок на короткий період, але саме він найголовніший у її житті. Тут відбувається саме важливе таїнство - радість народження.
За час роботи пологового будинку в ньому з\'явилися на світ близько 70 тисяч маленьких лісічан. Деякі, тепер вже солідні й дорослі люди, прийшли на свято вже в якості почесних гостей. До таких, наприклад, відноситься і начальник управління охорони здоров\'я Лисичанська Олександр Судьенков. Він від щирого серця привітав колектив з ювілеєм та подякував їм за ті тепло і турботу, якими вони оточують маленької людини з перших хвилин його життя.

Міський голова С. В. Дунаєв побажав колективу нових ідей, нових перемог і досягнень, здоров\'я і щастя.Лисичанському пологовому будинку - 50! Е. Е. Єрьоміна, від імені благодійного фонду «Кришталеве джерело», Ю. А. Бойко і Ю. Я. Іоффе, передала найкращі побажання і привітання. Справжньою несподіванкою став подарунок - лінеомати (пристрій-дозатор введення лікарських речовин). Не скупилися на привітання, добрі слова, подарунки та інші гості. Адже доля кожної родини Лисичанська так чи інакше пов\'язана з міським пологовим будинком - хтось сам з\'явився тут на світло, хтось вперше взяв тут на руки своїх дітей, звідси вивозили у величезний світ своїх онуків радісні бабусі й дідусі. Миру в сім\'ях та жіночого щастя побажала колективу депутат обласної ради Н. І. Осиченко, а як жінки, яка в Лисичанському пологовому будинку - 50!цих стінах пізнала радість материнства, найтепліші слова вдячності адресувала тодішньої завідуючої пологового будинку В. Г. Квітці і акушеру Л. Сорокобочке.
Не обійшли увагою і ветеранів, які стояли біля самих витоків і закладали традиції Лисичанського допомоги при пологах. Згадали кожного і для кожного знайшли слова подяки.

Мелодійні пісні, ліричні мелодії і запальні номери самодіяльних колективів дарували святковий настрій і звали у веселий танок. Ніхто і не опирався.

Кореспондент газети «Новий шлях» Наталія БОНДАРЧУК (фото автора)

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+