12+
25 сентября
...
прогноз на 5 дней
10 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Сколіоз.

13.07.2011 23:50
3563
0
Автор

Сколіоз.Сколіоз. Найпоширенішим і відомим, практично всьому населенню, порушенням здоров\'я є викривлення хребта у фронтальній площині, тобто сколіоз. Особливістю даного порушення функцій хребта є те, що сколіоз або вірніше сказати сколіозірованіе знаходиться на стику інтересів кількох медичних спеціальностей. Це, перш за все, хірургія та травматологія, нейрохірургія нейротравматологія і неврологія, дитяча терапія, тобто соматика і терапія дорослих. А, як відомо, у семи няньок ... От і виходить на практиці - всі знають, всі щось роблять і в результаті 95% населення страждає, в тій чи іншій ступеня тяжкості проявом сколіозу і сколіозірованія.

Ми звикли до того, що це не виправити, і сприймаємо як нормальний стан здоров\'я людини, що приносить 80% тимчасової втрати працездатності у вигляді прострілів, тобто люмбаго, радикулітів і остеохондрозу. Головні болі, запаморочення, вегето-судинна дистонія, кардіоневроз, дізкінезіі жовчовивідних шляхів, альгоді-зменорея, кокцігоденія - ось так виглядає, далеко не повний, перелік хворобливих станів організму людини причиною виникнення яких є сколіоз або сколіозірованіе.

Все це буде завтра, як співається в одній відомій пісні, а сьогодні потрібно знати, як розпізнати сколіоз у домашніх умовах. Перш за все, необхідно пам\'ятати, що формування сколіотичної спрямованості організму починається з моменту пологів дитину. Подальший розвиток дитини з численними падіннями і дрібними незначними травмами не проходять безслідно, все складається, накопичується. І, от прийшов час, коли дитина почала самостійно ходити, бігати. Але тут уважні батьки починають помічати, що їх чадо чомусь тягне ніжку або накульгує, якось неприродно тримає голову або постійно сідає відпочити. Виникає багато з цього приводу питань, в основі яких - що відбувається з їхньою дитиною? Відповідь проста - подивіться уважно на стоїть перед вами роздягненого дитини, порівняйте симетричне розташування лопаток на спині, рівень розташування плечей, довжину і симетричність ніг, проведіть пальцем своєї руки по виступаючих остистих відростках хребців на спині своєї дитини. І, якщо Ви помітили різницю у своїх вимірах, то обов\'язково необхідно звернутися до дільничного педіатра, а потім до дитячого хірурга. Вам можуть відповісти, що це вікове і пройде самостійно і не потрібно панікувати, але вас така відповідь не задовольнила, не заспокоїв - знову звертайтесь, але тільки до дипломованого і сертифікованому лікаря!

Ще кращий варіант - лікар мануальної терапії, він безпосередньо займається порушеннями функцій хребта, але попросіть доктора показати відповідний сертифікат. Дана обережність у наш час має бути присутня, тому що бажаючих підзаробити на здоров\'я населення дуже багато, не маючи на те законних підстав.

Лікувати людей має право тільки лікар, а виконувати його призначення - фельдшер або медсестра. Це стосується і масажистів, котрі вважають себе з неперевершених фахівців у лікуванні захворювань хребта.

Шановні батьки, пам\'ятайте - сколіоз виліковний, але лише на ранніх стадіях, коли немає змін з боку кісткової системи, деформації ребер, хребців і освіти горба. Будьте уважні до своїх дітей, консультуйтеся у фахівців і все буде добре.

Лікар народної та нетрадиційної медицини Іщенко Н.П.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+