12+
25 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Олександр Голуб: «Люди повинні жити так, як вони хочуть»

27.07.2011, 00:26
3946
0
Автор

Олександр Голуб: «Люди повинні жити так, як вони хочуть»
Сьогодні, 26 липня, у Лисичанської міській раді відбулося засідання комісії з підготовки міста до опалювального сезону. Провели засідання комісії начальник головного управління житлово-комунального господарства Луганської облдержадміністрації Олександр Голуб та заступник лисичанського міського голови Анатолій Калашник. У роботі комісії взяли участь керівники участь керівники комунальних підприємств міста, а так само начальники відділу освіти, управління охорони здоров\'я та у правління ЖКГ Лисичанської міської ради.
На початку наради заступник лисичанського міського голови Анатолій Калашник повідомив присутнім, що робота з підготовки міста до зими йде «в цілому як і планували». У той же час, Анатолій Васильович зазначив, що певні труднощі все ж є, зокрема проблема ремонту покрівель. За словами заступника міського голови, згідно чинного законодавства роботи з капітального ремонту покрівель повинні проводитися на умовах співфінансування з мешканцями будинків, тобто власниками житла.

У свою чергу начальник обласного ГУЖКГ Олександр Голуб у своєму виступі підкреслив, що проблеми у комунальників скрізь практично однакові. «У нас є прекрасна програма реформування ЖКГ, але в той же час, у нас є і відсутність фінансування по ній», - зазначив Олександр Іванович.

Олександр Голуб поділився своїм баченням виходу з ситуації в комунальному господарстві ситуації. Так, на думку начальника головного управління ЖКГ області, ключ до вирішення проблеми криється в активізації роботи по створенню ОСББ. «Люди повинні жити так, як вони хочуть. А наша з вами завдання - забезпечити ринок послуг і реалізацію програми реформування ЖКГ », - пояснив Олександр Іванович.

Як підтвердження своїх слів Олександр Голуб навів приклад міста Первомайська, в якому по шляху активного створення ОСББ йдуть вже досить давно і цілком успішно - різницю між будинками в яких є ОСББ і тими, де вони ще не були створені, «помітна буквально неозброєним оком» . «Ставлення людей до будинку свого змінюється прямо на очах», - зазначив Олександр Іванович.

Олександр Голуб також позитивно оцінив роботу міської влади щодо реформування системи теплопостачання. «Лисичанськ реалізує відмінну програму щодо децентралізації системи теплопостачання. І в цьому величезна заслуга керівництва міста », - підкреслив начальник ГУЖКГ області.

В ході наради також було обговорено ряд інших питань, пов\'язаних з житлово-комунальним господарством міста.
У міській раді.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+