12+
23 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Своє професійне свято відзначають працівники торговлі.

30.07.2011, 03:59
4965
0
Автор

Своє професійСвоє професійне свято відзначають працівники торговлі.не свято відзначають працівники торговлі.Согласно указу Президента України з 1995 року кожної останньої неділі липня своє професійне свято відзначають працівники торгівлі. Завдяки професіоналізму та вмінню працювати з людьми представники галузі торгівлі з кожним днем ​​підвищують рівень надаваних послуг і тим самим покращують умови життя населення нашого міста. За останнє десятиліття сфера торгівлі багаторазово змінювалася і розвивалася в нових напрямках. На сьогоднішній день, розширюючи спектр послуг, працівники торгівлі вносять величезний вклад у розвиток економіки країни і нашого міста.

Сьогодні в Лисичанському міській раді, в ході апаратної наради, за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у торговельне обслуговування населення та високий професіоналізм Почесними грамотами виконкому Лисичанської міської ради були нагороджені кращі з кращих: Зінаїда Пащенко - керівник продовольчого магазину «підвальчик», Світлана Славгородська - керівник магазину «Квіточка», Сумбатов Товмасян - керівник кондитерського цеху ресторану «Адріатика» та Валентина Шипілова - керівник закусочної «Піцерія».

Вітаємо працівників торгівлі з їх професійним святом і бажаємо успіхів, благополуччя, усіляких успіхів і гарного настрою!
http://lis.gov.ua/

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+