12+
10 июня
...
прогноз на 5 дней
19 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Земля талантів.

05.08.2011, 19:53
3540
0
Автор

Земля талантів. Земля талантів.  Від покликання до визнання. Писати так, щоб серце завмирало, щоб поетичні строки торкнулися глибини людської душі, залишили в ній слід та змусили замислитися над вічним. Відомий Лисичанський поет, співак та композитор Анатолій Алєксєєнко несе своє поетичне слово людям.З того дня, коли Анатолій Алєксєєнко написав свій перший поетичний твір, пройшло немало часу. Сьогодні він є автором багатьох віршів та пісень, переможцем численних творчих конкурсів, серед яких конкурс «Пісенні скарби Луганщини», Всеукраїнського конкурсу «Єдина доля» тощо. Лауреат Всесоюзного конкурсу читців, що у 1988 році пройшов у Москві. А до 300-річчя Лисичанська його було нагороджено відзнакою та премією Міжнародної спілки письменників.
    Анатолія Андрійовича знають, не тільки як поета, але й як співака. Сильний красивий голос, подарований йому природою, зачаровує та бентежить. А всі його пісні мають глибокий зміст. Поет-лірик, поет-філософ, він пише про серйозні речі, розкриваючи сутність теми, підіймаючи у своїх творах питання моралі та етики.
         Не дивлячись на щоденні побутові проблеми, Анатолій Алєксєєнко завжди знайде час для поезії. Вона рятує його від буденності, приносячи полегшення від того, що виклав на папері свої потаємні думки та почуття. Він часто ховається від міської суєти в тіні дерев та прохолоді трав на березі Сіверського Дінця. І, як завжди, замислюється над вічними, як світ темами, намагаючись пізнати сенс життя.
Ніна Бірючкова,
Сергій Куренков

http://www.akcent.lisichansk.info/infusions/video_infusions/videos.php?view=286  

 

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+