12+
25 июля
...
прогноз на 5 дней
25 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

У Лисичанську почали усипляння бродячих собак

05.08.2011 19:54
4033
0
Автор

У Лисичанську почали усипляння бродячих собакУ Лисичанську почали усипляння бродячих собак. Вони не винні, що народилися у собачій шкурі і тому живуть голодним та холодним собачим життям. Що деякі з представників роду людського без жалю викидають на вулицю колись улюблених домашніх тварин. Хвостаті та четверолапі бродячі гавкуни виживають, як можуть, шукаючі собі їжу на смітниках. Безпритульні тварини є переносниками інфекцій. Вони цілими зграями бігають по вулицях лякаючи перехожих, а іноді і нападаючи на людей.
 
В Україні потроху почали з\'являтися притулки для тварин. Що ж до нашого міста, то утримання собачого притулку міському бюджету не по кишені. А ось лисичанка Валентина Сопочкіна ще 15 років тому з власного бажання почала підбирати бродячих тварин та утримувати їх своїми силами. Сьогодні люди самі приносять до неї приблудних або поранених животин. А дехто приходить, щоб за символічну плату придбати четверолапого друга для охорони будинку або у якості домашнього улюбленця. Тут представників кошачих та собачих більше п’ятдесяти. Дворняжки та породисті, великі та маленькі. Деякі з дуже нелегкою долею, бо постраждали через людську жорстокість. Але, нажаль, допомогти всім таким тваринам Валентина Василівна не має можливості.

Зростаюча кількість бродячих собак - велика соціальна проблема. Притулки для тварин – річ не дешева. Усиплянням або відстрілом становище можна покращити тільки на деякий час, тому що дуже скоро їх популяція знову відновиться. Стерилізація, кажуть ветеринари, не лише вирішує проблему зростання кількості чотирилапих, але й призводить до гормональних змін в організмі тварини і вони стають більш спокійнішими. Але доки Україна не визначилися, що є більш приорітетним для нашої держави у цьому питанні - гуманність або банальне знищення бродячих тварин, люди змушені самостійно шукати вихід та йти на таку непопулярну міру, як усипляння бродячих собак.
  
Собаче життя дуже важке. Вони постійно змушені шукати собі їжу та місце, де можна сховатися. Від такого існування та від людської жорстокості вони стають злими. Тому головне для людини – не забувати про гуманність та доброту. Цього не продають та не купують. Це треба виховувати з дитинства.
Ніна Бірючкова,
фото: Сергія Куренкова

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+