12+
26 февраля
...
прогноз на 5 дней
4 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

У Лисичанську відбулися урочисті збори, присвячені Дню шахтаря.

23.08.2011 23:53
3818
0
Автор

У Лисичанську відбулися урочисті збори, присвячені Дню шахтаря.У Лисичанську відбулися урочисті збори, присвячені Дню шахтаря.. 23 серпня в 14:00 в Лисичанському гірському технікумі відбулося урочисте зібрання, присвячене Дню шахтаря.
 Виступив на зборах міський голова Лисичанська Сергій Дунаєв зазначив, що бути мером шахтарського міста - завдання і проста, і складна водночас. Складна - бо необхідно щодня доводити, що гідний довіри гірників, бо потрібно щодня виявляти шахтарський характер. А проста - тому що шахтарі з властивою їм прямотою, завжди поправлять, вкажуть на помилку, висловлять свою думку. «Але вже якщо гірники тебе підтримали, то можеш бути впевнений - з такими людьми все вийде!», - Підкреслив Сергій Володимирович.

Крім того, міський голова подякував трудові колективи за роботу, виконану за останній рік. Сергій Дунаєв зауважив, що саме завдяки, в першу чергу, роботі колективів, їх прагненню до розвитку, тому, що колективи вболівають за власні підприємства, стало можливим включення у програму співпраці з Державним банком розвитку КНР шахти ім. Мельникова. Саме завдяки злагодженій роботі колективів ось-ось має запуститися лава на шахті ім. Капустіна, готуються дві нові лави на шахті ім. Мельникова. «Упевнений, що разом з вами ми зможемо добитися продовження фінансування підготовчих робіт нової лави на шахті« Привільнянське », - підкреслив Сергій Володимирович.

«Упевнений, це тільки перша ластівка прийдешніх позитивних змін, які очікують вугледобувні підприємства Лисичанська, Новодружеська та Привілля. Міська влада і надалі буде проводити планомірну роботу з відстоювання інтересів Колиски Донбасу на всіх рівнях », - підсумував міський голова.

На завершення виступу Сергій Дунаєв привітав гірників з професійним святом, побажав, щоб у їхніх сім\'ях панували мир і злагода, а також здоров\'я і впевненості в завтрашньому дні.

Міський голова також висловив упевненість, що держава і надалі приділятиме належну увагу галузі і гідно цінувати нелегку працю гірників.
Крім того, за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста Лисичанська та розвиток вугільної промисловості України, медаллю «За заслуги перед містом» III ступеня були нагороджені прохідник відокремленого підрозділу «Шахта ім. Д.Ф. Мельникова »Віктор Олексійович Крупа і ГРОЗ відокремленого підрозділу« Шахта ім. Г.Г. Капустіна »Сергій Михайлович Кондрацький.
Фото: "Новий Путь"
http://lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+