12+
08 марта
...
прогноз на 5 дней
-1 oC небольшой снег
доллар евро рубль РФ

Житель Лисичанська знайшов на подвір'ї авіабомбу

26.08.2011 14:00
3394
0
Автор

Житель Лисичанська знайшов на подвір\'ї авіабомбу

Житель Лисичанська знайшов на подвір\'ї авіабомбуУ Лисичанську місцевий житель знайшов авіабомбу на подвір\'ї свого приватного будинку. Про це повідомляє Центр пропаганди ГУ МНС України в Луганській області.

Чоловік знайшов авіабомбу в одному з приватних дворів Лисичанська на вулиці Осипенко, коли копав фундамент під гараж.
На глибині близько метра він наткнувся на невідомий предмет, що нагадує боєприпас часів війни. Чоловік вирішив спочатку переконатися, що це боєприпас, тому він почав шукати інформацію в інтернеті.

22 серпня до місця виявлення небезпечної знахідки прибула мобільно-оперативна група Лисичанського міського управління МНС, яка ідентифікувала вибухонебезпечний предмет як авіабомбу. Всього з початку року в Луганській області піротехніки МНС знешкодили 599 боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни.

Рятувальники нагадують, що при виявленні підозрілого предмета в жодному разі не торкайтеся до нього і негайно повідомте про свою знахідку в службу порятунку за телефоном «101».

Коли його побоювання підтвердилися, він дочекався ранку і повідомив в МНС.

На місці події співробітники ДАІ частково перекрили вулицю і супроводжували піротехніків МНС, поки ті вивозили авіабомбу в місце для підриву.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+