12+
08 июня
...
прогноз на 5 дней
22 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Лисичанський НПЗ остаточно пішов з українського ринку

30.08.2011, 13:00
3788
0
Автор

Лисичанський НПЗ остаточно пішов з українського ринку

Лисичанський НПЗ остаточно пішов з українського ринкуЛисичанський НПЗ,  повністю відмовився від поставок своєї продукції в Україну, вже не повернеться на український ринок, повідомляє Дело.

Як вважає заступник керівника НТЦ «Психея» Геннадій Рябцев, це обумовлено, насамперед, російської митної політикою.

Зараз завод повністю перейшов на толінгових (давальницьку) схему і переробляє російську сировину для російського ринку, відзначає експерт.

«Прем\'єр-міністр Росії Володимир Путін чітко сказав, що максимальна кількість нафти має перероблятися в Росії, а толінгові схеми дозволені тільки у випадку, якщо 100% нафтопродуктів, виготовлених з російської нафти, повертаються на російський ринок», - уточнив він.

Відповідно, за оцінками Рябцева, для ТНК буде невигідно переробляти російську нафту для українського ринку навіть у випадку введення «тепличних» антидемпінгових мит, яке знову буде засуджуватися на засіданні Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі 6 вересня.

«Гарантій немає. Дайте нам можливості, а ми подумаємо, чи будемо ми переробляти для вас нафту », - зазначив аналітик.

Тому української продукції, за його прогнозами, точно не вистачить для закриття потреб українського ринку, а значить, неможливим є зниження частки імпорту до 15%, прогнозоване міністром палива, енергетики та вугільної промисловості Юрієм Бойко. І введення мит обернеться лише майже повним знищенням нинішніх імпортерів нафтопродуктів, що займають поки що лідируюче положення на ринку.

«Це буде вже не ринок, це буде декілька компаній, які домовляться з Міністерством палива та енергетики, і будуть самі розподіляти імпортну продукцію. Адже імпортувати паливо буде вигідно тільки тому, хто близький до влади », - запевняє експерт.

Нагадаємо, раніше Юрій Бойко заявив, що збирається повернути Україну до ситуації 2004 року, коли тільки 15% нафтопродуктів імпортувалося, оскільки діяла імпортне мито на них.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+