12+
27 февраля
...
прогноз на 5 дней
1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Незаконний гральний зал у м. Лисичанську

05.09.2011 13:00
3508
0
Автор

Незаконний гральний зал у м. Лисичанську

Податкові міліціонери м. Сєвєродонецька виявили незаконний зал ігрових автоматів. Ігровий зал знаходився в центрі м. Лисичанська в приміщенні колишнього магазину. Вікна будинку затемнені, вивіска була відсутня, двері постійно зачинені, таким чином, з вулиці не можливо визначити що там знаходяться ігрові автомати. Над вхідними дверима перебувала відеокамера, за допомогою якої оператор ігрового залу бачила хто стоїть перед дверима і тому могла «пустити» або «не пустити».

В результаті проведених оперативних заходів співробітники податкової міліції зайшли в середину приміщення встановили і зафіксували незаконну діяльність, пов\'язану з наданням послуг у сфері ігрового бізнесу Ігрові автомати опечатані, вилучені та передані на відповідальне зберігання приватному підприємцю на загальну суму понад 240 тис. грн .. Власник ігрових автоматів і організатор незаконної діяльності встановлюється.

У діях організатора незаконного бізнесу вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст. 203 КК України - заняття забороненими видами господарської діяльності.

Проводяться подальші перевірочні заходи.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+