12+
04 марта
...
доллар евро рубль РФ

У Лисичанську готуються до опалювального сезону

07.09.2011 16:00
3809
0
Автор

У Лисичанську готуються до опалювального сезону

На минулому вчора засіданні виконавчого комітету Лисичанської міської ради була розглянута інформація про виконання заходів з підготовки житлово-комунальних служб, підприємств та установ міста до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

У рамках підготовки до опалювального сезону до заключного етапу підходять роботи з капітального будівництва 5-ти модульних котелень. До кінця вересня всі котельні будуть підготовлені до подачі тепла на об\'єкти житлового фонду і соціальної інфраструктури. З 1 жовтня розпочнуться пуско-налагоджувальні роботи, які завершаться протягом двох тижнів.

Крім того, в установах охорони здоров\'я на даний момент вже здійснена заміна віконних блоків у головній будівлі станції швидкої допомоги, Центральній лікарні ім. Титова (301 шт.) І в будівлі відділення патології новонароджених (136 шт.). У дитячих садках і школах міста продовжується робота по установці пластикових вікон.

Основною проблемою при підготовці міста до опалювального періоду залишається велика сума заборгованості населення за надані житлово-комунальні послуги, невідповідність діючих тарифів економічно обгрунтованим витратам житлово-комунальних підприємств, зростання цін на будівельні матеріали, а також збільшення мінімальної заробітної плати.

В цілому підготовка комунальних служб міста Лисичанська до роботи в осінньо-зимовий період визнано задовільною.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+