12+
05 марта
...
доллар евро рубль РФ

Захід з профілактики захворювання на ВІЛ-інфекцією пройшов в м.Лисичанськ

12.09.2011 16:00
3205
0
Автор

Захід з профілактики захворювання на ВІЛ-інфекцією пройшов в м.Лисичанськ

Захід з профілактики захворювання на ВІЛ-інфекцією пройшов в м.Лисичанськ9 вересня фахівці центру соціальних служб для сім\'ї, дітей та молоді спільно з медичним персоналом кабінету «Довіри» Лисичанської міської поліклініки та працівниками міського відділу кримінально-виконавчої інспекції провели груповий захід для молоді, засудженої до покарань, не пов\'язаних з позбавленням волі.

Метою лекції було донести до хлопців інформацію про ВІЛ / СНІД та шляхи зараження ВІЛ-інфекцією.

У списку країн, що лідирують за темпами зростання епідемії ВІЛ / СНІДу, Україна займає одне з перших місць, а м.Лисичанськ знаходиться в трійці лідерів по Луганській області за кількістю офіційно-зареєстрованих ВІЛ-інфікованих громадян. Тільки 28% або кожен четвертий з людей, які живуть з ВІЛ в Україні, пройшов тест на ВІЛ і знає про свій ВІЛ-позитивний статус.

Значна частка випадків ВІЛ-зараження припадає на споживачів ін\'єкційних наркотиків, але з кожним роком збільшується і відсоток передачі вірусу при сексуальних контактах - зараз це вже більше половини випадків.

Останні дослідження показують, що молоді люди в Україні не мають достатньо знань про хвороби, СНІД для них здається чимось далеким і нереальним.

Як зазначила психолог кабінету «Довіри» Зубенко О.В., більшість симптомів, що з\'являються при ВІЛ-інфекції та СНІД, нагадують симптоми інших захворювань. Визначити, чи є в організмі ВІЛ, можна тільки за результатами тесту. Люди часто вигадують різні причини, щоб відкласти тестування «на потім», запевняючи себе: менше знаєш - краще спиш.

Це помилкова тактика кшталт страусиної - ховати голову в пісок при появі небезпеки. У цьому випадку втрачається дорогоцінний час, необхідний для лікування, яке істотно поліпшить здоров\'я і подовжить життя.

По закінченню розмови всі бажаючі отримали можливість пройти безкоштовне анонімне експрес-тестування на ВІЛ. Практика проведення подібних заходів для молоді міста планується і надалі.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+