12+
14 апреля
...
прогноз на 5 дней
10 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Подорож за горіхами

24.09.2011 03:59
3479
0
Автор

Подорож за горіхамиПодорож за горіхами для 25-річної мешканки Новодружеська виявилася смертельною. 17 вересня разом з чоловіком молода жінка збирала горіхи у районі озера Байкал, неподалік від Лисичанського пивзаводу, коли на неї напав цілий рій диких шершнів, гніздо яких було ними пошкоджено. Численні укуси в голову спричинили анафілактичний шок. Дівчина стала задихатися, а потім втратила свідомість. "Швидка допомога" приїхала усього за три хвилини, але допомогти лікарі їй не встигли: у неї вже наступила клінічна смерть.
   У Лисичанську це вже не перший випадок, коли на укуси комах у людей розвивається алергічна реакція, але летальних не було. На природі треба бути уважними та дуже обережними, особливо людям, схильним до алергії. Шершень дуже схожий на осу, але більший у розмірах. Їх укуси значно небезпечніші за укуси інших комах. Шершень може вистрілити отрутою в очі та викликати серйозні опіки. При укусі шершня починають холодіти кінцівки та тіло. Синіють губи, шия, вуха. Починається задишка, прискорюється пульс. Погіршується робота серця та легенів, може наступити набряк легенів. Ще страшніше, якщо шершень укусив в голову або
укуси були масовими. І навіть п’ять укусів шершнів можуть стати для людини смертельними. При укусах шершнів треба скоріше викликати "швидку допомогу", а до її приїзду обов\'язково видалити жало. На місце укусів покласти холод. Людину покласти горизонтально, голову повернути набік. Підняти ноги, щоб кров поступала до мозку, тому що у людини починає падати тиск.

 Сити ЛиcичанскОтзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+