12+
23 июня
...
прогноз на 5 дней
21 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Чи вигідно економити комунальні послуги одержувачам житлової субсідіі

27.09.2011 00:05
3598
0
Автор

Чи вигідно економити комунальні послуги одержувачам житлової субсідііЧи вигідно економити комунальні послуги одержувачам житлової субсідіі.Механізм надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, обсяг витрат, яких вимірюється приладами обліку, передбачає наступне:

1. Право на призначення субсидії визначається виходячи з вартості послуг в межах норм споживання (незалежно від того, скільки громадяни фактично споживали у попередньому періоді). А розмір субсидії розраховується виходячи з обсягів фактичного споживання послуг у попередньому періоді, але не більше встановлених норм. Такий механізм надання субсидій розроблено з метою ефективного використання коштів державного бюджету, які виділяються для надання субсидій населенню.

2. Розмір плати громадян за умови призначення житлової субсидії не залежить від вартості послуг, взятої для розрахунку субсидії, а визначається в залежності від доходів (15 або 10 відсотків їх середньомісячного доходу). У повідомленні про призначення субсидії зазначається обов\'язкова частка плати сім\'ї в межах норм споживання, яку отримувач субсидії повинен сплачувати щомісяця. У разі, коли вартість фактично використаної послуги менша ніж обов\'язковий платіж за цю послугу, одержувачі субсидій сплачують її фактичну вартість.

3. Якщо сім\'я економно (визначається при наявності лічильників) споживала газ, воду, електроенергію
у
Чи вигідно економити комунальні послуги одержувачам житлової субсідіі
період отримання субсидії, при призначенні субсидії на наступний період розмір платежу зменшується на 2 відсотки за кожні 10 відсотків економії. Так, за 10 відсотків економії послуг обов\'язковий платіж громадян зменшується з 15 до 13 відсотків сукупного доходу, за 20 відсотків економії обов\'язкова частка плати громадян зменшується з 15 до 11 відсотків доходу. Тобто, заощаджуючи енергоресурси, отримувачі субсидій мають можливість зменшити свої витрати на оплату житла до 9 відсотків, а сім\'ї пенсіонерів та інших непрацездатних громадян, а також сім\'ї, до складу яких входять неповнолітні діти, інваліди І та ІІ групи - до 4 відсотків свого середньомісячного сукупного доходу.

4. Субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг надаються у безготівковому вигляді, тобто суми призначених субсидій перераховуються на рахунки отримувачів субсидій в організаціях, які надають послуги; їх розмір змінюється в залежності від фактичного споживання послуг.

5. При призначенні субсидії визначається її орієнтовний розмір. Остаточний розмір обраховується після закінчення терміну дії субсидії та отримання відомостей від організацій, які надає послуги, про фактичні обсяги їх споживання.

У випадках, коли по закінченню терміну отримання субсидії житлово-комунальні послуги використані на суму меншу від суми призначеної субсидії та обов\'язкової частки плати в межах норм споживання, невикористані перераховані кошти повертаються організаціями, що надають послуги, на рахунки управлінь праці та соціального захисту населення. У випадках, коли по закінченню терміну отримання субсидії житлово-комунальні послуги використані на суму, більшу від суми призначеної субсидії та обов\'язкової частки плати, управління праці та соціального захисту населення донараховують необхідну суму коштів на рахунки громадян в організації, які надають послуги, але не більше від встановлених норм.

Такий механізм вигідний як сім\'ї, так і державі:

    заощаджуються енергоресурси;
    зменшується обсяг бюджетних коштів для надання субсидії;
    сім\'я знижує свої витрати на оплату житлово-комунальних послуг.

Телефон для довідок: 7-33-08, 7-33-23.

Зам. начальника управління Ю.Ю. Гасанбекова

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+