12+
07 февраля
...
прогноз на 5 дней
-10 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Семінар «Захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів трудящих через колективні договори та угоди» пройшов у Лисичанську.

07.10.2011, 01:26
4481
0
Автор

Семінар «Захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів трудящих через колективні договори та угоди» пройшов у Лисичанську. Сьогодні, 6 жовтня, Федерацією профспілок Луганської області та Головним управлінням праці та соціального захисту населення облдержадміністрації був проведений семінар-нарада на тему «Захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів трудящих через колективні договори та угоди »для господарських та профспілкових керівників підприємств, установ та організацій усіх форм
власності.

Семінар проводився з метою надання організаційної та методичної допомоги учасникам заходу з питань колективно-договірного регулювання трудових, соціально-економічних відносин, укладання колективних договорів, забезпечення їх виконання, а також державних гарантій соціального державного страхування і безпечної життєдіяльності населення.

Заступник міського голови Максим Головнев зазначив, що тема семінару є максимально актуальною, враховуючи постійне внесення змін і доповнень до нормативно-правові акти держави, в тому числі в питаннях трудового законодавства, страхування, тому існує необхідність інформування господарських та профспілкових керівників підприємств, організацій про нововведення законодавства.

Відділ інформації міськради.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+