12+
23 июня
...
прогноз на 5 дней
21 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

У школах Лисичанська ведеться активна робота з громадянської освіти учнів

07.10.2011 19:00
3274
0
Автор

У школах Лисичанська ведеться активна робота з громадянської освіти учнів

У школах Лисичанська ведеться активна робота з громадянської освіти учнівГромадянська освіта завжди була одним з пріоритетів національної системи освіти. Проте сьогодні вона набула особливого значення і новий зміст, оскільки її мета - формування демократичної громадянськості і життєвих компетентностей громадянина: навчальної, комунікативної, творчої, соціального вибору і соціальної дії. Усвідомлюючи це, педагогічні колективи шкіл міста Лисичанська обрали громадянську освіту як пріоритетний напрямок розвитку освітнього процесу.

Система виховної роботи в школах міста включає в себе розвиток клубів, гуртків, шкільних музеїв, залучення дітей до соціально-корисної та проектної діяльності цивільної спрямованості, науково-дослідну і пошукову краєзнавчу роботу, правова освіта і виховання.

У 2011-2012 навчальному році багатопрофільний ліцей прийняв участь у новому експерименті в рамках співпраці з Луганським інститутом післядипломної педагогічної освіти з проблеми демократичного виховання «Освіта для демократичного громадянства».

Багатопрофільна гімназія - учасник Всеукраїнського експерименту «Науково-методичні засади Впровадження вітчізняної Моделі медіаосвіті в навчально-виховного процесі ЗНЗ», який проводиться під керівництвом Інституту соціально-політичної психології при Національній Академії Наук України.

Крім того, школи міста є учасниками Всеукраїнських і регіональних проектів по громадянському вихованню: «Людина-Батьківщина-людства» (ЗОШ № 8), «Я, родина, Україна» (ЗОШ № 4), «Патріот починається з дитинства» (ЗШ № 5), «Молодь зберігає пам\'ять» (ЗШ № 12), «Козацька республіка» (ЗШ № 13), проект з впровадження інформаційних технологій в навчальний процес (ОШ № 4,7,28).

Програма гражданської освіти дозволяє учням отримати досвід соціальної активності, сприяє формуванню громадянськості школярів і закладає фундамент для подальшого розвитку суспільства.

Відділ освіти Лисичанської міської ради

 

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+