12+
08 марта
...
прогноз на 5 дней
-1 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Опалювальний сезон в Лисичанську розпочнеться вчасно.

08.10.2011 03:14
3211
0
Автор

Опалювальний сезон в Лисичанську розпочнеться вчасно.Лисичанські тепловики запевняють, що їм нічого не завадить вчасно почати опалювальний сезон. Опалювальний сезон в Лисичанську розпочнеться вчасно. Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міської ради. Зокрема, за інформацією начальника комунального підприємства «Лисичанськтепломережа» Андрія Панаіта, на сьогоднішній день закінчено опресовування магістральних і квартальних теплових мереж, в процесі якої виявлено та усунути один порив. Крім того, з 3 жовтня розпочато повторна опресовування від «Центральної» котельні магістральної теплотраси ДУ-600мм з подальшою обпресуванням квартальних тепломереж.
   Як зазначив Андрій Панаіта, опалювальний сезон розпочнеться вчасно, усе обладнання готове до роботи.
Нагадаємо, що генеральний директор ТОВ «ЛЕО» Олексій Беспалов зазначав, що Лисичанськ серед найбільших боржників. «А що стосується входу в зиму, мене теж дивує позиція деяких мерів міст. Було велику нараду, проводив губернатор ... Умовно кажучи, тільки половина звернулася до нас із пропозиціями якихось реструктуризацій і рішеннями питань щодо заборгованості по теплу. Мене дивує ця позиція, я не уявляю - якщо 15 жовтня настане, або ж дотягнуть до 25, 23 - як вони будуть активізуватися за наявністю заборгованості? Є така проблема », - зазначив він.
  За словами Олексія Беспалова, найбільші боржники - це Луганськ (більше 60 мільйонів гривень) і Лисичанськ (більше 20 мільйонів гривень) у тепловій сфері.
Луганск.comments.ua / 07.10.2011

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+