12+
24 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Міненергоугля хоче передати Сєвєродонецьку ТЕЦ в концесію.

09.10.2011, 18:21
3607
0
Автор

Міненергоугля хоче передати Сєвєродонецьку ТЕЦ в концесію.Міненергоугля хоче передати Сєвєродонецьку ТЕЦ в концесію. Міністерство енергетики та вугільної промисловості направило на розгляд уряду пропозицію передати в концесію цілісні майнові комплекси державних підприємств Сєвєродонецька ТЕЦ (Луганська обл.) і ТЕЦ-2 "Есхар" (Харківська обл.), повідомив заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Сергій Чех журналістам у Києві в середу.
   За словами чиновника, передача підприємств в концесію дозволить залучити інвестиції для фінансування проектів з реконструкції ТЕЦ з переведенням їх на сучасні технології спалювання вугілля, у тому числі на водо-вугільну суміш, передає Інтерфакс-України.
   Заступник міністра уточнив, що в даний час розроблені технічно-економічні обгрунтування реконструкції обох ТЕЦ, а також сформовані завдання та обов\'язкові умови, які будуть висунуті потенційним концесіонерам підприємств.
Чех також не виключив, що у разі схвалення на рівні уряду пропозицій міністерства про передачу ТЕЦ у концесію, конкурс може бути оголошений в 2012 році. У середині вересня голова правління ПАТ Київенерго Едуард Соколовський повідомив, що компанія розглядає можливість переведення в майбутньому ТЕЦ-5 на роботу за технологією спалювання водо-вугільної суміші.
   Сєвєродонецька ТЕЦ і ТЕЦ-2 "Есхар" знаходяться в управлінні Національної акціонерної компанії Нафтогаз Україна. Концесія передбачає, що держава передає концесіонеру право на експлуатацію природних ресурсів, об\'єктів інфраструктури, підприємств, обладнання. Натомість воно отримує винагороду у вигляді разових або періодичних платежів.
Джерело: ЛIГАБiзнесIнформ

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+