12+
30 мая
...
прогноз на 5 дней
15 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Кабміном внесено важливі зміни до Правил дорожнього руху

12.10.2011, 16:29
3557
0
Автор

Кабміном внесено важливі зміни до Правил дорожнього рухуКабміном внесено важливі зміни до Правил дорожнього руху 12 жовтня 2011. Кабінет міністрів України вніс зміни в Правила дорожнього руху України з метою приведення їх у відповідність із законом «Про дорожній рух». Згідно з постановою уряду № 1029 від 26 вересня 2011 року, водій не зобов\'язаний мати при собі талон, який додавався до прав, не потрібна довіреність на водіння автомобіля, достатньо лише прав і техпаспорта. З ПДР виключені згадки про дорожні листах і документації на вантаж, повідомляє Інтерфакс-України.

   Розширено визначення мопеда: відтепер це двоколісний транспортний засіб не тільки з двигуном об\'ємом до 50 куб см, а й з електродвигуном потужністю до 4 кВт. Водій мопеда, як і водій мотоцикла, зобов\'язаний їздити в застебнутому шоломі.

   Водій повинен пред\'являти документи, а не передавати їх інспектору ДАІ, як було потрібно раніше. Згідно з новою редакцією, інспектор може провести перевірку технічного стану транспортного засобу за допомогою спеціальних пристосувань.

   Істотно спрощуються дії водіїв у разі легких ДТП за умови наявності страховки, відсутності травмованих, п\'яних за кермом і складанні спільного повідомлення про аварію за зразком Моторнотранспортного страхового бюро України.

   Згідно з нововведеннями, необхідно скидати швидкість до 40 км / ч біля нерухомого транспортного засобу на узбіччі з включеним проблисковим маячком синього кольору. Також підвищується до 21 року віковий ценз водіїв автобусів, трамваїв і тролейбусів.

    У новій редакції вводиться європейська категоризація транспортних засобів, а також ряд інших змін. Нагадаємо, раніше Міська автомобільна інспекція, у зв\'язку з частими проханнями водіїв роз\'яснити, на яких підставах співробітники ДАІ можуть зупиняти транспортні засоби, дивіться нижче на нашому сайті або перейдіть за посиланням: http://clck.ru/MeYs  

 

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+