12+
03 марта
...
прогноз на 5 дней
0 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Тепер sim-карту можна буде купити тільки з паспортом.

17.10.2011 18:17
3509
0
Автор

Тепер sim-карту можна буде купити тільки з паспортом.Тепер sim-карту можна буде купити тільки з паспортом.З наступного року в нашій країні sim-карти планують продавати тільки за паспортом. Принаймні, таке нововведення готує Національна комісія на питань регулювання зв\'язку. Зазначається, що подібна практика існує, зокрема, в Росії, Білорусі, Грузії. Видання провело невеликий соцопитування, в якому взяли участь близько 700 осіб. Дослідження показало, що українці можуть взагалі відмовитися від нових sim-карт, якщо покупців при купівлі зобов\'яжуть показувати паспорт.

Так, більшість респондентів бояться, що їх особисті дані будуть використані третіми особами. Таких серед опитаних - 47,5 відсотків.

18 відсотків заявили, що будуть купувати sim-карти з рук, 12,5 відсотків оголосять бойкот sim-карт, 11 відсотків не бачать нічого страшного в тому, що покупці повинні будуть надавати паспортні дані під час покупки sim-карти. Стільки ж - 11 відсотків - купуватимуть sim-карти, надаючи паспорт, але тільки у виняткових випадках.
автор: sergbat2006

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+