12+
09 июня
...
прогноз на 5 дней
26 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Пристюк намагається розібратися, що робити з селянами, бензином і Лисичанським НПЗ

17.10.2011, 18:33
3624
0
Автор

Пристюк намагається розібратися, що робити з селянами, бензином і Лисичанським НПЗ

Голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк заявив, що влада займається питанням визначення кращої ціни для закупівлі палива селянами. Про це він заявив сьогодні в рамках телепроекту «Відверто з губернатором», передає кореспондент «Луганск.Комментаріі».

«Відомо, що як тільки міняється ціна на світовому ринку, природно змінюється і тут, регулюється дуже чітко і жорстко відповідними інструментами держави на територіях», - зазначив голова Луганської ОДА.

За його словами, влада постійно моніторить ціни на бензин.

«Звичайно ж, перше, що робитиме ціноутворення, бізнес шукати попит і пропозиція. Ціна дуже важлива в питанні взаємин між покупцем і продавцем. Друге питання - ми постійно моніторимо. І ви знаєте, у нас була проблема, коли Лисичанськ поставив таке завдання, що у нас був бензин дорожче, ніж навіть у Києві. Ми це питання підправили, періодично він у нас виникає. У нас є відповідна група, яка контролює », - підкреслив Володимир Пристюк.
Пристюк намагається розібратися, що робити з селянами, бензином і Лисичанським НПЗ.Він додав, що сьогодні влада займається питанням визначення кращої ціни для закупівлі палива селянами.«Мене більше хвилює, що робити сьогодні з селянами, як попрацювати в цьому році так, щоб вони могли отримати паливо, ми його хочемо купити заздалегідь .... Зараз ми намагаємося спрогнозувати з нашими партнерами лисичанським, щоб рекомендувати селянам нашої області подивитися, можливо , навіть закупити частину палива вже вперед. Для того, щоб чітко знати, що це вигідно. Тому, що можливо ціна буде знову підніматися. Така є теж інформація », - розповів губернато

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+