12+
02 марта
...
доллар евро рубль РФ

Команда з Лисичанська - переможець регіонального турніру за Моделлю ООН

21.10.2011 20:00
3320
0
Автор

Команда з Лисичанська - переможець регіонального турніру за Моделлю ООН

Команда з Лисичанська - переможець регіонального турніру за Моделлю ООН20 жовтня в місті Сєвєродонецьку відбулася зональна зустріч обласного дебатного турніру за Моделлю ООН.

Організаторами турніру стали: Управління освіти і науки ОДА, Луганський обласний Центр розвитку дитячого руху «Лугарі», Управління ДАІ УМВС України в Луганській області.

У грі брали участь команди з міст: Лисичанська, Рубіжного, Кремінної, Новоайдара та Сєвєродонецька.

Моделювання ООН - це своєрідна рольова гра-конференція, на якій учасники моделювали засідання органів системи ООН і грали ролі представників різних країн-членів ООН.

Делегація з Новоайдара представляла Китай, хлопці з Сєвєродонецька - Узбекистан, команда Кремінній - Індію, делегація з Рубіжного - Польщу. Іспанію представляла команда з Лисичанська багатопрофільної гімназії: Озірна Олександра, Данько Поліна, Козодій Вадим.

На порядку денному обговорювалося важливе питання світового суспільства: «Глобальна криза у сфері безпеки дорожнього руху». Команди-делегати сесії ООН представили на обговорення розроблені проекти резолюцій, де відобразили план дій і шляхи вирішення цієї глобальної проблеми.

За підсумками голосування за основу резолюції був прийнятий документ, розроблений командою з міста Лисичанська. Прийнята резолюція буде представлена ​​на обласних іграх МООНН в листопаді.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+