12+
07 июня
...
прогноз на 5 дней
24 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Лисичанську вдалося заощадити 28 млн. кубометрів газу за допомогою енергозберігаючих технологій

23.10.2011, 17:28
3473
0
Автор

Лисичанську вдалося заощадити 28 млн. кубометрів газу за допомогою енергозберігаючих технологійЛисичанську вдалося заощадити 28 млн. кубометрів газу за допомогою енергозберігаючих технологій
Про це сьогодні заявив Лисичанський міський голова Сергій Дунаєв під час наради з міністром енергетики та вугільної промисловості України Юрієм Бойко. За словами Дунаєва значної економії коштів вдалося досягти за допомогою децентралізації опалювальної системи міста.

В окремих районах міста введено в експлуатацію модульні котельні, які дозволяють зберігати тепло, яке раніше йшло в повітря по шляху до споживача. Нерентабельні котельні закрили, а пільговикам встановили автономне опалення. Крім того, в об\'єктах соціально-культурного значення замінили більше 3 тис. вікон енергозберігаючими. Все це дозволило зберегти в міському бюджеті десятки млн. грн.

Виступ мера Дунаєва підтримав голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк, який закликав керівників міст і районів регіону скористатися досвідом Лисичанська. Він рекомендував використовувати можливості ЗАТ «Лисичанський склозавод« Пролетарій »з випуску енергозберігаючого скла.

«Скляна продукція підприємства дозволяє зберігати тепло в приміщенні і заощаджує витрати енергоносіїв. Витрачені вами кошти скоро окупляться. Таким чином, всі залишаться задоволені, а підприємство-виробник зробить серйозні відрахування в бюджет міста. Тільки так, допомагаючи один одному, поступово ми зможемо зміцнити економіку всієї Луганщини », - сказав губернатор.

Він також схвалив політику Лисичанського міського голови Сергія Дунаєва, спрямовану на розвиток партнерських відносин між органами місцевого самоврядування та бізнес структурами.


Джерело: Новини Луганська

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+