12+
14 апреля
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Лисичанську вдалося заощадити 28 млн. кубометрів газу за допомогою енергозберігаючих технологій

23.10.2011 17:28
3280
0
Автор

Лисичанську вдалося заощадити 28 млн. кубометрів газу за допомогою енергозберігаючих технологійЛисичанську вдалося заощадити 28 млн. кубометрів газу за допомогою енергозберігаючих технологій
Про це сьогодні заявив Лисичанський міський голова Сергій Дунаєв під час наради з міністром енергетики та вугільної промисловості України Юрієм Бойко. За словами Дунаєва значної економії коштів вдалося досягти за допомогою децентралізації опалювальної системи міста.

В окремих районах міста введено в експлуатацію модульні котельні, які дозволяють зберігати тепло, яке раніше йшло в повітря по шляху до споживача. Нерентабельні котельні закрили, а пільговикам встановили автономне опалення. Крім того, в об\'єктах соціально-культурного значення замінили більше 3 тис. вікон енергозберігаючими. Все це дозволило зберегти в міському бюджеті десятки млн. грн.

Виступ мера Дунаєва підтримав голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк, який закликав керівників міст і районів регіону скористатися досвідом Лисичанська. Він рекомендував використовувати можливості ЗАТ «Лисичанський склозавод« Пролетарій »з випуску енергозберігаючого скла.

«Скляна продукція підприємства дозволяє зберігати тепло в приміщенні і заощаджує витрати енергоносіїв. Витрачені вами кошти скоро окупляться. Таким чином, всі залишаться задоволені, а підприємство-виробник зробить серйозні відрахування в бюджет міста. Тільки так, допомагаючи один одному, поступово ми зможемо зміцнити економіку всієї Луганщини », - сказав губернатор.

Він також схвалив політику Лисичанського міського голови Сергія Дунаєва, спрямовану на розвиток партнерських відносин між органами місцевого самоврядування та бізнес структурами.


Джерело: Новини Луганська

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+