12+
28 мая
...
прогноз на 5 дней
14 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Сєвєродонецьку затверджено Порядок розміщення зовнішньої реклами

31.10.2011, 12:46
3732
0
Автор

У Сєвєродонецьку затверджено Порядок розміщення зовнішньої рекламиУ Сєвєродонецьку депутати затвердили Порядок розміщення зовнішньої реклами, який регулює правові відносини між органами місцевого самоврядування і фізичними та юридичними особами, незалежно від форми власності, і визначає порядок видачі дозволів на розміщення такої реклами. Були затверджені базові тарифи, зональні, коригувальні коефіцієнти і типовий договір на тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності.

Дозволи на розміщення зовнішньої реклами, які були видані до набрання чинності даного Порядку, дійсні до закінчення терміну їх дії.

Зовнішня реклама - це реклама, яка розміщується на спеціальних тимчасових і стаціонарних конструкціях, розташованих на відкритій місцевості, а так само на зовнішніх поверхнях будинків, споруд, над проїжджою частиною вулиць і доріг.

Види рекламних засобів:
- Спеціальні конструкції - тимчасові та стаціонарні стенди, щити, панно, транспаранти, таблички, короби, електронні табло, екрани, аеростати, повітряні кулі та ін;
- Тимчасові спеціальні конструкції, які розташовуються розповсюджувачами реклами під час їх роботи, рекламуючи свої товари;
- Кронштейни - спеціальні конструкції, що розміщуються на опорах або на будинках;
- Рекламні вивіски.

Дозвіл на розміщення рекламного засобу проходить узгодження з власником місця розміщення, відділом архітектури міста, в ДАІ, в органах охорони культурної спадщини і у власника інженерних комунікацій і видається строком на 5 років.

Дозвіл анулюється до закінчення рядок тільки за рішенням виконкому з письмовою заявою розповсюджувача зовнішньої реклами, у разі не використання протягом 6 місяців рекламного засобу, випадку не переоформлення дозволу після закінчення терміну розміщення реклами.

Рекламні засоби забороняється розміщувати на пішохідних доріжках та алеях, якщо це заважає вільному руху пішоходів, на висоті менше 5 метрів над проїзною частиною; на пам\'ятках історії та архітектури, в межах зон охорони таких пам\'яток без погодження з відповідним органом охорони культурної спадщини.

Контроль за виконанням Порядку розміщення реклами здійснює відділ містобудування та архітектури міської ради та інші органи відповідно до законодавства.

Сергій Максимов

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+