12+
29 июля
...
прогноз на 5 дней
32 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

У Сєвєродонецьку затверджено Порядок розміщення зовнішньої реклами

31.10.2011 12:46
3656
0
Автор

У Сєвєродонецьку затверджено Порядок розміщення зовнішньої рекламиУ Сєвєродонецьку депутати затвердили Порядок розміщення зовнішньої реклами, який регулює правові відносини між органами місцевого самоврядування і фізичними та юридичними особами, незалежно від форми власності, і визначає порядок видачі дозволів на розміщення такої реклами. Були затверджені базові тарифи, зональні, коригувальні коефіцієнти і типовий договір на тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності.

Дозволи на розміщення зовнішньої реклами, які були видані до набрання чинності даного Порядку, дійсні до закінчення терміну їх дії.

Зовнішня реклама - це реклама, яка розміщується на спеціальних тимчасових і стаціонарних конструкціях, розташованих на відкритій місцевості, а так само на зовнішніх поверхнях будинків, споруд, над проїжджою частиною вулиць і доріг.

Види рекламних засобів:
- Спеціальні конструкції - тимчасові та стаціонарні стенди, щити, панно, транспаранти, таблички, короби, електронні табло, екрани, аеростати, повітряні кулі та ін;
- Тимчасові спеціальні конструкції, які розташовуються розповсюджувачами реклами під час їх роботи, рекламуючи свої товари;
- Кронштейни - спеціальні конструкції, що розміщуються на опорах або на будинках;
- Рекламні вивіски.

Дозвіл на розміщення рекламного засобу проходить узгодження з власником місця розміщення, відділом архітектури міста, в ДАІ, в органах охорони культурної спадщини і у власника інженерних комунікацій і видається строком на 5 років.

Дозвіл анулюється до закінчення рядок тільки за рішенням виконкому з письмовою заявою розповсюджувача зовнішньої реклами, у разі не використання протягом 6 місяців рекламного засобу, випадку не переоформлення дозволу після закінчення терміну розміщення реклами.

Рекламні засоби забороняється розміщувати на пішохідних доріжках та алеях, якщо це заважає вільному руху пішоходів, на висоті менше 5 метрів над проїзною частиною; на пам\'ятках історії та архітектури, в межах зон охорони таких пам\'яток без погодження з відповідним органом охорони культурної спадщини.

Контроль за виконанням Порядку розміщення реклами здійснює відділ містобудування та архітектури міської ради та інші органи відповідно до законодавства.

Сергій Максимов

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+