12+
26 июня
...
прогноз на 5 дней
24 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

У Лисичанську пройшла прес-конференція міського голови Сергія Дунаєва

04.11.2011, 17:10
3370
0
Автор

У Лисичанську пройшла прес-конференція міського голови Сергія Дунаєва2 листопада, відбулася прес-конференція міського голови Сергія Дунаєва з міськими та регіональними ЗМІ. Почав прес-конференцію Сергій Володимирович зі слів подяки лісічанам за ту підтримку, яку вони надають при вирішенні важливих соціальних проблем.

В ході заходу міський голова відповів на питання, що стосуються життєдіяльності міста.

Так з приводу планів на 2012 рік мер повідомив, що для того щоб виконати партнерські зобов\'язання, зобов\'язання перед громадою, насамперед соціальні, необхідно близько 272 млн.грн., Однак бюджет на 2012 рік знаходиться, практично, на тому ж рівні, що і в 2011 році - це близько 172 млн.грн. Виходом зі сформованої ситуації Сергій Дунаєв вважає партнерські державно-приватні програми, а також залучення в місто фінансування. Крім того, дуже важливим, на думку міського голови, є розвиток інфраструктури. «При складному бюджеті ми повинні знайти можливість вирішити проблеми нашого міста спільно з бізнесом і великими промисловими підприємствами», - пояснив Сергій Володимирович.
Відповідаючи на питання про водопостачання міський голова зазначив, що водовід введений в експлуатацію в 1974 році, тому знаходиться в такому аварійному стані. Для вирішення цієї проблеми міська рада спільно з управлінням ЖКГ та ЛКП «Лісічанскводоканал», працюють як єдина команда. У цьому році планується замінити 2,5 км. труби водоводу (1 км. труби вже придбаний) на основному магістральному ділянці, там де сформовано саме великий тиск. Це дасть можливість повністю заповнювати резервуари на 5 тис. кубів і поліпшити постачання води мешканцям Лисичанська, Новодружеська та Привілля.

Також мер відповів на питання про причини затримки подачі тепла в школу мистецтв № 1. «Насамперед, це пов\'язано з тим, що йде процес заміни потужностей ТЕЦ. Однак, у найближчі дні це питання буде закрито, і будівля буде опалюватися », - повідомив міський голова.

Не обійшли стороною і питання працевлаштування працівників ДП ​​«Лисичанська ТЕЦ. Сергій Володимирович зазначив: «Майже 50 людей залишаться працювати на підприємстві, 150 - будуть працевлаштовані на ВАТ" Лисичанськвугілля ", крім того, робота з цього питання ведеться з кожним підприємством міста. Ми буде прикладати всі зусилля, щоб працевлаштувати тих людей, які бажають працювати на наших підприємствах ».

Також в ході конференції було розглянуто питання переїзду поліклініки ім. Леніна на лікарняне містечко ГТВ. Міський голова пояснив, що в результаті переїзду жителі міста мають можливість приходити в опалювальне приміщення і отримувати якісні медичні послуги. Раніше на опалення порожніх приміщень йшли значні бюджетні кошти.

В процесі діалогу торкнулися і проблеми ремонту дорожнього покриття. За совами Сергія Дунаєва рішення цього питання залежить від фінансування з міського бюджету, тобто наскільки, сьогодні, дозволяє бюджет, на стільки й виконуються роботи. Мер зазначив, що для Лисичанська було виділено 30 млн.грн. для ремонту доріг і якщо ці гроші надійдуть до міста на наступному тижні, то ремонт почнуть на одній з найбільш проблемних вулиць - Польовий.

У ході зустрічі Сергій Володимирович відзначив ту допомогу, яку надають міські благодійні фонди при вирішенні соціальних проблем та розвитку міста.

Після закінчення прес-конференції міський голова підкреслив важливість підвищення рівня культури у підростаючого покоління, виховання поваги до досвіду старших, любові до свого міста: «Ми повинні поважати один одного, адже без взаємної поваги нічого неможливо побудувати!».

http://clck.ru/OGQz

 

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+