12+
24 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

C Днем працівника соціальної сфери!

04.11.2011, 21:19
3506
0
Автор

C Днем працівника соціальної сфери!C Днем працівника соціальної сфери! Сьогодні, 4 листопада, міський голова Сергій Дунаєв привітав усіх працівників соціальної сфери міста з їх професійним святом та нагородив кращих працівників Почесними грамотами та листами подяки виконкому Лисичанської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у роботу з соціальний захист мешканців міста.

Також, в цей день працівників управління праці та заробітної плати населення Лисичанської міської ради з наступаючим святом привітали заступник міського голови Максим Головнев і керуючий справами Володимир Анцупов.

У першу неділю листопада на Україні, згідно з Указом Президента України № 374/99 від 13 квітня 1999 року відзначають День працівника соціальної сфери.
Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.
Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров\'ям, особистими та груповими конфліктами, плануванням сім\'ї, з проблемами працевлаштування, професійної та соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки, здійсненням правосуддя і багатьма іншими.

Соціальна робота - це мистецтво налагоджувати зв\'язки між людьми. День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки через службові обов\'язки, а й за велінням совісті та покликом душі.

http://clck.ru/OJkL

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+