12+
03 марта
...
прогноз на 5 дней
1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

C Днем працівника соціальної сфери!

04.11.2011 21:19
3358
0
Автор

C Днем працівника соціальної сфери!C Днем працівника соціальної сфери! Сьогодні, 4 листопада, міський голова Сергій Дунаєв привітав усіх працівників соціальної сфери міста з їх професійним святом та нагородив кращих працівників Почесними грамотами та листами подяки виконкому Лисичанської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у роботу з соціальний захист мешканців міста.

Також, в цей день працівників управління праці та заробітної плати населення Лисичанської міської ради з наступаючим святом привітали заступник міського голови Максим Головнев і керуючий справами Володимир Анцупов.

У першу неділю листопада на Україні, згідно з Указом Президента України № 374/99 від 13 квітня 1999 року відзначають День працівника соціальної сфери.
Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.
Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров\'ям, особистими та груповими конфліктами, плануванням сім\'ї, з проблемами працевлаштування, професійної та соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки, здійсненням правосуддя і багатьма іншими.

Соціальна робота - це мистецтво налагоджувати зв\'язки між людьми. День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки через службові обов\'язки, а й за велінням совісті та покликом душі.

http://clck.ru/OJkL

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+