12+
03 февраля
...
прогноз на 5 дней
-1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Аутотреніг від голови Луганської облради для мешканців Червоної та Кіровоі Гори.

05.11.2011, 16:54
3447
0
Автор

Аутотреніг від голови Луганської облради для мешканців Червоної та Кірове Гори.Аутотреніг від голови Луганської облради для мешканців Червоної та Кіровоі Гори. Голова Луганської обласної ради Валерій Голенко пообіцяв, що в Лисичанську люди не залишаться без тепла в зиму. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.
«У Лисичанську реалізується програма. Серед іншого є проблемки, але це вже залишкові явища. Там повністю реалізується програма переходу на модульні котельні, мінікотельних, внутрішньоквартальні, внутрішньобудинкові », - розповів голова облради.

За його словами, дійсно Лісічнанкая ТЕЦ, яка мала технологічний зв\'язок з «Лиссода» і забезпечувала паралельно теплом місто, зупинена через те, що підприємство не працює. Якщо ТЕЦ буде працювати тільки на вироблення тепла в місті, тоді буде дуже великий тариф за опалення.

«Було прийнято рішення, і я хочу сказати спасибі величезне міністру енергетики та вугільної промисловості, нашому земляку Юрію Анатолійовичу Бойко, з його допомогою, з його підтримкою були виділені кошти національної компанії« Нафтогаз України », ми допомогли з обласного бюджету близько півтора мільйона, і повністю програма переходу не децентралізацію теплового забезпечення .... реалізується в цьому місті .... Жоден будинок без тепла не залишиться в зиму », - заявив Валерій Голенко.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+