12+
02 февраля
...
прогноз на 5 дней
-2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У м. Лисичанську директор підприємства ухилився від сплати податків.

10.11.2011, 16:24
3222
0
Автор

У м. Лисичанську директор підприємства ухилився від сплати податків.У м. Лисичанську директор підприємства ухилився від сплати податків. За матеріалами співробітників ГВПМ ДПІ у м. Сєвєродонецьку, спільно зі співробітниками внутрішньої безпеки при ДПА в Луганській області УВБ ДПС України порушено кримінальну справу за ч.3 ст.212 КК України стосовно директора одного з приватних підприємств м. Лисичанська.

В ході подальшої перевірки встановлено, що директор підприємства не відображав фінансово-господарські операції з придбання товарно-матеріальних цінностей в документах бухгалтерського та податкового обліку, а отримані при цьому грошові кошти директор витрачав на придбання товару і особисті потреби.

В результаті чого, директор в порушення чинного законодавства, навмисне не сплатив податок з цього доходу в розмірі понад 2,7 млн. грн., Ніж ухилився від сплати податку з доходів фізичних осіб до бюджету в особливо великих розмірах.

Проводиться подальше слідство.

Раніше стосовно цього ж директора було порушено кримінальну справу за фактом ухилення від сплати податку на додану вартість.

Співробітники податкової міліції виявили цех з незаконного виготовлення клею

Співробітниками податкової міліції м. Сєвєродонецька спільно з співробітниками Сєвєродонецького МВ УСБУ в Луганській області, при проведенні профілактичних заходів, був виявлений підпільний цех з незаконного виготовлення полімерного універсального клею, який розташовувався в промисловій зоні м. Сєвєродонецька.

В ході подальшої перевірки встановлено, що громадянин України займається виготовленням та реалізацією полімерного універсального клею торгових марок «DRAGON», «POLIMER», «TITAN», «ПВА», без наявності свідоцтва на знак для товарів і послуг, у зв\'язку, з чим було порушено положення чинного законодавства України

В результаті перевірки вилучено: самоклеючі етикетки, кришки з дозатором, пляшки пластикові, ящики, обладнання та готова продукція на загальну суму понад 123 тис. грн.

У діях громадянина вбачаються ознаки складу злочину, передбаченого ст.229 КК України - незаконне використання знака для товарів і послуг фірмового найменування.

Проводяться подальші перевірочні заходи.

Реалізація алкогольних напоїв без дозвільних документів

Податкові міліціонери м. Сєвєродонецька встановили факт здійснення підприємницької діяльності без дозвільних документів в одному з магазинів с. Боброве.

Податковий вісник. Дану діяльність здійснювала власник товарно-матеріальних цінностей громадянка Україні, без отримання свідоцтва про державну реєстрацію як суб\'єкта підприємницької діяльності, торгового патенту та ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, чим було порушено вимоги чинного законодавства України.

В результаті перевірки вилучено алкогольні напої орієнтовною вартістю понад 1000 грн. У діях громадянки вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.164 КУ про АП.

Проводяться подальші перевірочні заходи.

Несплата відрахувань до Пенсійного фонду тягне за собою кримінальну відповідальність

За матеріалами співробітників ГВПМ ДПІ у м. Сєвєродонецьку порушено кримінальну справу за ч.3 ст.212 КК України стосовно директора товариства з додатковою відповідальністю м. Сєвєродонецька, який, діючи умисно, в порушення положень Законодавства України ухилився від сплати до пенсійного фонду сум за відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій загальну суму понад 2 млн. грн., що призвело до фактичного ненадходження до Пенсійного фонду України грошових коштів у особливо великих розмірах.

Проводиться подальше слідство.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+