12+
03 июля
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську в стислі терміни побудували енергозберігаючі модульні котельні які окуплять себе протягом року.

10.11.2011, 17:50
3276
0
Автор

У Лисичанську в стислі терміни побудували енергозберігаючі модульні котельні які окуплять себе протягом року.У Лисичанську в стислі терміни побудували енергозберігаючі модульні котельні які окуплять себе протягом року. Команді Лисичанського міського голови Сергія Дунаєва (Луганська область) знадобилося 6 місяців для будівництва нових енергозберігаючих модульних котелень, загальною потужністю 10,2 мегавата на централізоване опалення соціальних і громадських об\'єктів. Про це повідомив заступник Лисичанського міського голови Анатолій Калашник. За його словами, це унікальний досвід, коли котельні будують і вводять в експлуатацію в такі короткі терміни. Про це повідомили в прес-службі Лисичанської міської ради.

«Зазвичай будівництво подібних об\'єктів займає 2-3 роки. Нам вдалося все зробити в максимально стислі терміни. Будівництво розпочали у травні цього року. Котельні вже запустили, працюють в нормальному режимі. Все відбувається за планом. Головні труднощі позаду », - запевнив Анатолій Калашник.

Він також додав, що весь цей час мер міста Сергій Дунаєв вів безперервні переговори з Міністерством енергетики та вугільної промисловості.
«Робота велася спільними зусиллями, постійно узгоджувалася. Керівник НАК «Нафтогаз Україна» Євгеній Бакулін надав місту велику фінансову підтримку відповідно до договору про соціально-економічне партнерство. Він розумів як нам важко і оцінив прагнення до модернізації », - прокоментував заступник мера.
За його словами, 2 останні опалювальні сезони тепло в місті подається згідно з графіком
«Ці котельні не просто дають тепло, вони економлять гроші державного і міського бюджетів, що згодом ми зможемо використовувати згідно з програмами, затвердженими на сесіях міськради. Це і дороги, і соціальна сфера. Окупність проекту становить усього лише рік. Тепер судіть самі наскільки вигідніше використовувати модульні котельні, ніж утримувати енергоємну ТЕЦ », - сказав Анатолій Калашник.

Нагадаємо, що раніше Лисичанськ опалювали ДП «Лисичанська ТЕЦ», основні потужності якого проектувалися для потреб содового заводу. Місто споживав лише невелику частину того, що може виробляти ТЕЦ. За словами директора ДП Миколи Толдонова, 5-процентне споживання теплової енергії, виробленої ТЕЦ, обернулося б для підприємства збитками більше ніж в 40 млн. грн. за опалювальний сезон 2011-2012 років.

/ Прес-служба Лисичанської міської ради /

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+