12+
24 июня
...
прогноз на 5 дней
22 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Лисичанськ через тиждень залишиться без води?

10.11.2011, 20:05
3377
0
Автор

Лисичанськ через тиждень залишиться без води?Лисичанськ через тиждень залишиться без води? ТОВ «ЛЕО» на наступному тижні, 16 листопада, приступить до обмеження поставок електроенергії структурним підрозділам ТОВ «Луганськвода». Про це повідомляє прес-служба ТОВ «Луганське енергетичне об\'єднання». Відповідно до вимог чинного законодавства, про майбутні дії були повідомлені відповідні інстанції: генеральний директор ТОВ «Луганськвода», начальник управління ЖКГ в Луганській області, прокурор Луганської області, голова Луганської облдержадміністрації, голова Луганської обласної ради, начальник державної інспекції Держенергонагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії в Луганській області, начальник головного управління МНС України в Луганській області.

Першими від електроенергії будуть відключені адміністративні будинки та об\'єкти, не пов\'язані з технологічним процесом або захищені екологічної бронею.

«За жовтень 2011 ТОВ« ЛЕО »заплатило ДП Енергоринок понад 20 млн грн., Але це кошти, які повинні були йти на розвиток і реконструкцію мереж та обладнання. Щоб уникати штрафних санкцій, об\'єднання змушене розплачуватися з Енергоринком грошима інвестпрограми, замість того, щоб спрямовувати ці кошти за прямим призначенням », - говорить директор департаменту енергозбуту ТОВ« ЛЕО »Микола Лисий. Відключення триватимуть до вирішення питання про скорочення заборгованості. «Ми хочемо, щоб водники оплачували поточні рахунки і хоча б по частинах - борги. ТОВ «ЛЕО» готове йти на зустріч, скласти прийнятний для всіх сторін графік погашення ", - додає Лисий.

Обмеження електропостачання підрозділів ТОВ «Луганськвода» здійснюватиметься в містах: Луганськ, Слов\'яносербськ, Алчевськ, Красний Луч, Лисичанськ. Якщо ситуація не зміниться, то в п\'ятницю, 18 листопада, ТОВ «ЛЕО» змушене буде приступити до жорсткіших заходів - відключення насосних станцій ТОВ «Луганськвода».

Такі ж попередження отримала і компанія ЛМКП «Теплокомуненерго».

ТОВ «ЛЕО» діє строго в рамках законодавства згідно з правилами користування електроенергією та договорами, укладеними між постачальником і споживачем послуги.

Борг перед енергетиками компаніями водопостачання Луганської області на 1 листопада 2011 р. складає більше 627 млн. грн., У тому числі ТОВ «Луганськвода» - 298,9 млн. грн. Щомісяця водники нарощують заборгованість на 10-13 млн. грн.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+