12+
04 марта
...
доллар евро рубль РФ

Чергові новини оптімізаціі.

10.11.2011 23:49
3446
0
Автор

Чергові новини оптімізаціі.Чергові новини оптімізаціі.Как нам стало відомо, «Укрзалізниця» планує з січня 2012 року, скасувати потяги, які курсують через Лисичанськ-Рубіжне. А саме поїзд № 338 «Донецьк-Москва» і поїзд № 118 «Дебальцеве-Хмельницький». Мотивуючи це тим, що дані поїзда та станції які їх обслуговують, не є прибутковими, а отже підлягають оптимізації.

У прес-службі донецької ЖД цю інформацію підтвердили, повідомивши, що на даний момент, дійсно розроблена заміна поїздам «Дебальцеве-Хмельницький» на «Луганськ-Київ» і що є два варіанти його руху:

1. через Лисичанськ - Рубіжне
2. через Дебальцеве - кр.лиман

Але враховуючи те, що гілка Дебальцеве - кр.лиман електрифікована, з великою часткою ймовірності можна сказати, що пасажири нашого регіону (Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне) в майбутньому цього поїзда не побачать.

І якщо у напрямку Дебальцево - Хмельницький ще не все вирішено остаточно, то судячи з офіційної відповіді прес-служби донецької залізниць, подальше проходження поїзда № 337/338 Донецьк - Москва з середини січня 2012 року є недоцільним.

В замін ж, жителям нашого регіону, пропонують користуватися послугами станцій Луганськ, Дебальцеве, Донецьк посилаючись на те, що зараз активно розвиваються інші види транспортного сполучення між містами - автобуси, таксі і маршрутні таксі.

А так як міська влада Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного повністю відсторонилися від вирішення цієї проблеми, ми пропонуємо мешканцям та громадським організаціям нашого регіонального трикутника, висловити невдоволення з приводу такої схеми оптимізації. Тим самим нагадати, що саме ми є клієнтами залізниць, і що наша думка в даному питанні повинні бути врахована. Інакше наш «трикутник» перетвориться на подобу «бермудського», який обходять всі транспортні потоки з перевезення пасажирів.

Адреси офіційних осіб «Укрзалізниці»:

Начальнику Донецької залізниці
 Рогову Миколі Васильовичу
 вул. Артема, 68. м. Донецьк 83000

Генеральному директору «Укрзалізниці»
 Козаку Володимиру Васильовичу
 вул. Тверська, 5. м.Київ 03680

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+