12+
23 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Розпочато прийом заявок на участь у конкурсі шкільних веб-сайтів Луганщини

11.11.2011, 12:00
3460
0
Автор

        Розпочато прийом заявок на участь у конкурсі шкРозпочато прийом заявок на участь у конкурсі шкільних веб-сайтів Луганщиниільних веб-сайтів Луганщини

«Східноукраїнський центр громадських ініціатив» оголошує обласний інтернет-конкурс «Краща розробка розділу для шкільного благодійника». Конкурс проводиться з метою ініціювати практику використання шкільних веб-сайтів для залучення додаткових ресурсів.

За останні роки істотно розширився вітчизняний шкільний інтернет-простір і тенденції в освіті такі, що у найближчі рік-два кожна школа буде мати своє інтернет-представництво, тобто сайт.

Луганською громадською організацією «Східноукраїнський центр громадських ініціатив» (далі СЦГІ) було проаналізовано змістове наповнення веб-ресурсів шкіл області та проведено анкетування їх координаторів.

Дослідження виявило, що серед шкіл відсутня практика висвітлення на своєму сайті інформації про партнерів, донорів, спонсорів, про взаємодію школи із бізнес-сектором та громадою, про залучення волонтерів, слабко використовуються можливості шкільного сайту для приваблення потенційних благодійників.

Така ситуація не сприяє підвищенню добровільних пожертв та спонсорської допомоги, налагодженню партнерських стосунків із шкільними благодійниками, прозорості використання благодійних надходжень та в цілому розвитку шкіл.

СЦГІ радить не марнувати таким унікальним засобом комунікації із благодійниками як веб-сайт. Саме тому ініціював обласний інтернет-конкурс «Краща розробка розділу для шкільного благодійника».

Учасником конкурсу може стати команда будь-якого загальноосвітнього навчального закладу Луганської області, який має власний веб-сайт.

Заявки від конкурсантів приймаються до З0 листопада 2011 р. на електронну адресу організаторів. Положення про конкурс та форму заявки розміщено в розділі проекту на сайті.

В оцінюванні конкурсних робіт візьмуть участь представники організацій-партнерів проекту (ТОВ «Стелла Сістемз», Центр дистанційного навчання Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Луганський обласний центр розвитку дитячого руху «Лугарі») та регіональних компаній, що спеціалізуються на продажу комп\'ютерної техніки.

Організатори радять звертатися під час підготовки до участі у конкурсі до посібника «Інтернет та нові можливості із залучення додаткових ресурсів для школи», який вийшов у рамках проекту та стане практичним помічником при розробці нового розділу сайту.

Конкурс є частиною проекту СЦГІ "Інтернет-вікно для залучення ресурсів для школи", який реалізується за підримки  відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Газета: "Новый ПУТЬ"

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+