12+
02 февраля
...
прогноз на 5 дней
-1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Лисичанські правоохоронці затримали розкрадачів нафти.

17.11.2011, 16:42
3370
0
Автор

Лисичанські правоохоронці затримали розкрадачів нафти. Лисичанські правоохоронці затримали розкрадачів нафти. Загострення проблеми енергоносіїв в нашій державі, стала поштовхом до активізації злочинців у сфері несанкціонованого відбору нафтопродуктів з магістрального нафтопроводу державного значення «Саратов - Лисичанськ».
   Для припинення розкрадання вуглеводневої сировини та продуктів її переробки, співробітники ДСО в Луганській області здійснюють охорону даного нафтопроводу.
   На початку листопада поточного року працівниками Лисичанського відділу державної служби охорони УДСО при УМВС України в Луганській області були затримані двоє любителів швидкої наживи, які з метою крадіжки нафти, несанкціоновано врізалися в трубу нафтопроводу шляхом приєднання кустарно виготовленого крана зі шлангом високої напруги.
   На місці злочину було виявлено: відвідної шланг довжиною 50 м, автомобіль DAF, який використовувався для транспортування, викраденої нафти обсягом 28 куб. метрів.
Міліціонери взводу охорони Лисичанського ВДСО прапорщик міліції Олександр Мурашов і старшина міліції Сергій Сафонов розповідають, що прямуючи на відпрацювання ділянки 1043 кілометра магістрального нафтопроводу "Самара-Лисичанськ», біля с. Смоляниново Новойдарского району, вони не змогли проїхати через прилеглу лісосмугу, бо проїзд був заблокований транспортними засобами. Цей факт викликав підозру у правоохоронців, і тому наряд міліції, об\'їхавши загородження, попрямували до нафтопроводу з іншого боку лісосмуги, і виявив любителів дармової нафти, які були затримані на місці події.
   За даним фактом порушено кримінальну справу за двома статтями КК України 185 «Крадіжка» і 292 «Пошкодження об\'єктів магістральних нафто-, газо-і нафтопродуктів». Ведеться слідство.
Повідомляє УДСО при УМВСУ в Луганській області.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+