12+
27 июля
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Керівником лисичанських журналістів повторно був обраний Валерій Кіхтенко

19.11.2011 21:57
3051
0
Автор

Керівником лисичанських журналістів повторно був обраний Валерій КіхтенкоКерівником лисичанських журналістів повторно був обраний Валерій Кіхтенко. 17 листопада в Лисичанської організації Національної Спілки Журналістів України відбулися звітно-перевиборних збори. Керівником лисичанських журналістів повторно був обраний Валерій Кіхтенко, який працює прес-секретарем на Лінік.

Як першочергових завдань організації Валерій Кіхтенко назвав залучення до лав членів НСЖУ талановитої молоді, турботу про ветеранів Лисичанської журналістики та відстоювання основного принципу журналістської етики - гарантування людям отримання правдивої та достовірної інформації.
- Останнім часом члени НСЖУ все частіше стикаються з порушеннями 171 статтю Кримінального кодексу Україні - перешкоджанням професійній діяльності журналіста, - говорить Валерій Кіхтенко. - Цією статтею встановлено відповідальність за умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. Такі діяння караються штрафом до п\'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років. Тому раджу чиновникам міцно подумати, перш ніж виставляти журналістів за двері. Навпаки, ми повинні поліпшити взаємодію з місцевою владою, щоб громадськість отримувала достатньо матеріалу, що дозволяє їй сформувати чітке уявлення про все, що відбувається в Лисичанському регіоні.
На думку Валерія Кіхтенко, в Лисичанську повинен бути свій прес-клуб, в якому можна буде обговорювати всі актуальні теми життя міста та лісічан. «Журналісти, влада, депутати, бізнесмени будуть розкладати« по кісточках »всю соціалку. Хороше - хвалити, погане лаяти. Щоб народ бачив, хто є хто. Хто - совість народу, а хто - піджак при значку, хто - роботяга, а хто - ледар ... У нас поки що немає в місті ньюсмейкерів, то є чимало піщущіх людей, що мають вплив на громадську думку. Такі особи повинні бути з нами, і це повинні бути порядні та моральні люди. Прес-клуб допоможе їх виявити », - сказав він.
У Лисичанському команді НСЖУ 28 осіб, більшість з яких працюють в комунальних ЗМІ міста.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+