12+
10 июня
...
прогноз на 5 дней
27 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Керівником лисичанських журналістів повторно був обраний Валерій Кіхтенко

19.11.2011, 21:57
3150
0
Автор

Керівником лисичанських журналістів повторно був обраний Валерій КіхтенкоКерівником лисичанських журналістів повторно був обраний Валерій Кіхтенко. 17 листопада в Лисичанської організації Національної Спілки Журналістів України відбулися звітно-перевиборних збори. Керівником лисичанських журналістів повторно був обраний Валерій Кіхтенко, який працює прес-секретарем на Лінік.

Як першочергових завдань організації Валерій Кіхтенко назвав залучення до лав членів НСЖУ талановитої молоді, турботу про ветеранів Лисичанської журналістики та відстоювання основного принципу журналістської етики - гарантування людям отримання правдивої та достовірної інформації.
- Останнім часом члени НСЖУ все частіше стикаються з порушеннями 171 статтю Кримінального кодексу Україні - перешкоджанням професійній діяльності журналіста, - говорить Валерій Кіхтенко. - Цією статтею встановлено відповідальність за умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. Такі діяння караються штрафом до п\'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років. Тому раджу чиновникам міцно подумати, перш ніж виставляти журналістів за двері. Навпаки, ми повинні поліпшити взаємодію з місцевою владою, щоб громадськість отримувала достатньо матеріалу, що дозволяє їй сформувати чітке уявлення про все, що відбувається в Лисичанському регіоні.
На думку Валерія Кіхтенко, в Лисичанську повинен бути свій прес-клуб, в якому можна буде обговорювати всі актуальні теми життя міста та лісічан. «Журналісти, влада, депутати, бізнесмени будуть розкладати« по кісточках »всю соціалку. Хороше - хвалити, погане лаяти. Щоб народ бачив, хто є хто. Хто - совість народу, а хто - піджак при значку, хто - роботяга, а хто - ледар ... У нас поки що немає в місті ньюсмейкерів, то є чимало піщущіх людей, що мають вплив на громадську думку. Такі особи повинні бути з нами, і це повинні бути порядні та моральні люди. Прес-клуб допоможе їх виявити », - сказав він.
У Лисичанському команді НСЖУ 28 осіб, більшість з яких працюють в комунальних ЗМІ міста.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+