12+
30 марта
...
прогноз на 5 дней
3 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Житель Лисичанська завдав ножові поранення восьмирічної дівчинки.

19.11.2011, 22:14
3940
0
Автор

Житель Лисичанська завдав ножові поранення восьмирічної дівчинки. У Лисичанську була поранена маленька дівчинка, яка намагалася захистити свою бабусю. Про це  повідомили у відділі зв\'язків з громадськістю УМВС України в Луганській області. У ніч на 12 листопада в Лисичанську міську лікарню у вкрай важкому стані з численними колото-різаними пораненнями було госпіталізовано 8-річна дівчинка. Як з\'ясується пізніше, дівчинка, намагаючись врятувати свою бабусю, стала другою жертвою безглуздої жорстокості людини, який був частим гостем у їхньому будинку.
Пізно ввечері в тихій сторожці, розташованої на околиці практично вимерлого села Вовчеярівка, пролунав тихий стук. Сторож, який відкрив Житель Лисичанська завдав ножові поранення восьмирічної дівчинки.двері, побачив на порозі перелякану маленьку дівчинку, просив про одне: врятувати бабусю. Чоловік, який добре знав дитини (дівчинка вже рік, як переїхала до бабусі, чи не єдиною мешканці маленького села), тут же викликав швидку допомогу. Коли лікарі прибули на місце події, поранена жінка була без свідомості. А ось маленька дівчинка не тільки не злякалася і покликала на допомогу, а й розповіла дорослим про те, що сталося. Віола, так звуть дитину, прокинулася від гучних криків. Увійшовши на кухню, вона побачила, як знайомий дядько, якого вона так добре знала, б\'є бабусю. Не злякавшись, дівчинка спробувала зупинити його.
Житель Лисичанська завдав ножові поранення восьмирічної дівчинки.Відштовхнувши дитини, він узяв кухонний ніж і вдарив жінку в живіЖитель Лисичанська завдав ножові поранення восьмирічної дівчинки.т. А потім, навіть на секунду не задумавшись, що перед ним дитина, завдав декілька ножових поранень її внучці. Підпал будинок і поїхав. Поранена дівчинка не розгубилася: загасивши вогонь, вона вивела бабусю на вулицю, а потім побігла в сторожку, до єдиній людині, який міг допомогти. Він і викликав швидку допомогу. Тільки після розповіді дівчинки, вже після того, як швидка поїхала, сусіди виявили, що поранена не тільки жінка, а й сама Віола. Весь цей час маленька героїня й виду не подавала, що з нею щось не так. На півдорозі машину швидкої допомоги довелося повертати назад, щоб забрати і дівчинку. Як і годиться, медики зателефонували в міліцію і повідомили про пацієнтів з ножовими пораненнями.

Житель Лисичанська завдав ножові поранення восьмирічної дівчинки.

 

Співробітники Попаснянського райвідділу міліції спільно зі своїми колегами лисичанським затримали злочинця. Він, як ні в чому не бувало, в устілку п\'яний, поїхав ставити машину в гараж. Саме там його і затримали.

http://akcent.lisichansk.info/infusions/video_infusions/videos.php?view=359 

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+