12+
27 февраля
...
прогноз на 5 дней
3 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Вашингтон зробив спеціальну заяву з нагоди Дня пам'яті жертв Голодомору в Україні.

19.11.2011 22:50
3156
0
Автор

Вашингтон зробив спеціальну заяву з нагоди Дня пам\'яті жертв Голодомору в Україні.Вашингтон зробив спеціальну заяву з нагоди Дня пам\'яті жертв Голодомору в Україні. Прес-секретар президента США зробив спеціальну заяву з нагоди Дня пам\'яті жертв Голодомору в Україні. "У той час як ми відзначаємо 20-у річницю незалежності Україна, що стала проявом сили духу та рішучості народу України, ми також згадуємо жертви, понесені 75 років тому під час катастрофічного голоду, який отримав назву Голодомор", - йдеться в заяві прес-секретаря Білого Дому.

"Це жахлива трагедія, що сталася в результаті навмисного захоплення врожаю і господарств по всій Україні Сталіним, було одним з найбільших злочинів комунізму", - наголошується в заяві.

За словами прес-секретаря Білого Дому, "сьогодні американці приєднуються до народу України і українців по всьому світу, щоб згадати всіх, хто постраждав і поніс безглузду смерть внаслідок голоду, організованого людьми".

"США цінують дружбу між нашими народами і висловлюють свої глибокі співчуття з цього сумного випадку", - заявляє прес-секретар президента США.

Нагадаємо, 26 листопада в День пам\'яті жертв голодоморів на території Меморіалу пам\'яті жертв голодоморів у Києві за участю керівництва країни, урядовців, інших офіційних осіб, громадськості пройдуть жалобні заходи, зокрема, скорботна хода, покладання квіткових композицій до Меморіалу.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+