12+
23 марта
...
прогноз на 5 дней
11 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

До уваги працівників та пенсіонерів, вугледобувних і шахтобудівних підприємств!

22.11.2011, 23:20
4616
0
Автор

   До уваги працівників та пенсіонерів, вугледобувних і шахтобудівних підприємств!

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради повідомляє, що 11.11.2011 року завершено процедуру ліквідації ДВАТ Шахта «Чорноморка».

Колишні працівники даного підприємства, які мають право на безкоштовне отримання вугілля, згідно 48 статті Гірничого Закону України, але проживають у будинках з центральним опаленням, мають право на отримання компенсації за оплату електроенергії, газу та центрального опалення житла з 11 листопада 2011 року.

Дана компенсація нараховується та виплачується відповідно до порядку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.2009г. № 887 в межах норм споживання та з урахуванням наданих пільг.

Також нагадуємо, що працівники та пенсіонери діючих вугільних підприємств, а також колишні працівники Шахти «Матроська», які мають право на безкоштовне отримання вугілля, але проживають у будинках з центральним опаленням, мають право на отримання компенсації за оплату електроенергії, газу та центрального опалення житла.

Працівники з видобутку (переробки) вугілля та шахтобудівних підприємств за нарахуванням компенсації звертаються на свої підприємства, а особи, які не працюють на вугільному підприємстві, але мають право на отримання компенсації, звертаються до управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради, яке знаходиться по адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, д.22а.

Прийом заяв та всіх інших, необхідних для отримання компенсації документів, веде відділ персоніфікованого обліку (кабінети № 29, № 30).

До заяви необхідно докладати:

  • ксерокопію паспорта (сторінки 1,2 та прописка);
  • ксерокопію трудової книжки;
  • ксерокопію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • ксерокопію ощадкнижки (1 сторінки) або копію договору на користування пластиковою карткою (в банках м. Лисичанська);
  • довідку з паспортного столу про склад сім\'ї (оригінал);
  • ксерокопію пенсійного посвідчення;
  • ксерокопію пільгового посвідчення (ветерана війни, діти війни, потерпілого від аварії на ЧАЕС тощо), (своє та членів сім\'ї за наявності).

З собою мати оригінали всіх перерахованих вище документів, а також розрахункові книжки за електроенергію, газ та опалення житла.

Для нарахування компенсації необхідно щомісячно до 25 числа надавати до відділу персоніфікованого обліку управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради ксерокопії квитанцій і чеків з оплати за електроенергію, газ і центральне опалення житла за минулий місяць з обов\'язковим пред\'явленням оригіналів.

Всю необхідну інформацію можна отримати за телефоном 7-30-83.

Начальник УПСЗН Е.А. Ездакова

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+