12+
26 февраля
...
прогноз на 5 дней
4 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Володимир Пристюк запросив на Луганщину співвласника «Альфа-груп» і «ТНК-ВР» Михайла Фрідмана.

23.11.2011 02:30
3173
0
Автор

Володимир Пристюк запросив на Луганщину співвласника «Альфа-груп» і «ТНК-ВР» Михайла Фрідмана.Володимир Пристюк запросив на Луганщину співвласника «Альфа-груп» і «ТНК-ВР» Михайла Фрідмана. У ході свого візиту до Москви 21 листопада, приуроченого до урочистого прийому з нагоди 65-річчя Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, голова Луганської обласної державної адміністрації зустрівся зі співвласником консорціуму «Альфа-групп» та нафтової компанії «ТНК-ВР», бізнесменом і громадським діячем Михайлом Фрідманом.
Зустріч була присвячена обговоренню роботи Лисичанського переробного заводу ЗАТ «ЛИНІК» та перспективам нових інвестиційних проектів російських фінансових груп на території Луганської області.
Голова обласної адміністрації запросив російського фінансиста відвідати Луганщину на початку 2012 року. «Упевнений, Луганщина зацікавить російські компанії як економічний партнер і потенційне поле для інвестицій. А обласна влада зі свого боку зроблять все необхідне, щоб забезпечити комфортні умови для ведення бізнесу на нашій території, адже це в свою чергу дозволить розвинути і нашу економіку, створити нові робочі місця », - підкреслив Володимир Пристюк.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+